Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Survivor 9 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı Belli Oldu

Survivor 9 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı Belli Oldu

11 May 2017

Eleme sisteminden yarışma kurallarına kadar bu sene Survivor'da her şey farklı.

Ekranların sürükleyici ve heyecan dolu progrаmı survivor'dа bu аkşаm yine heyecan sеviyеsi оldukça yüksеkti.

Survivor'da kim elendi sorusu bir kez daha yanıt buldu. "Helal olsun" diyorum. Bence çok yüksek ihtimal Burçak ve Tuğçe, peş peşe buraya gelecek.

Bahar Candan'dan Murat Boz itirafı!
Posta gazetesinin haberine göre; Ayrılık sebebi Murat Boz'un kaçamağı değil ve ayrılık 1 hafta önce yaşanmadı. Murat Boz ve Eser Yenerler'in Bahar-Nihal Candan kardeşlerle yaptığı alem gecesinin yankıları sürüyor.

Survivor 2017'de 9 Mayıs akşamı eleme konseyi yapıldı.

Ödül oyunlarının da önemini bir hayli arttırdığı Survivor adasında tüm izleyiciler soluk soluğa bir mücadele izliyorlar ... Nefesler tutuldu. Dünyanın en zorlu yarışması olarak kabul edilen ve açlığın psikolojik savaşla harmanlandığı reyting rekorları kıran program Survivor'da adaya veda eden isim kim oldu? Böylece finale kalan oyun 3-1 ünlülerin oldu. ODTÜ Buz Hokeyi Takımı ve milli takım oyuncusu olan Survivor Tuğçe Melis Demir, yarışmanın ilk bölümünde başarılı bir performans sergileyerek ne kadar iddialı olduğunu gözler önüne serdi. Elemeye kalan Tuğçe, Ogeday ve Berna arasından bir kişi bu akşam Survivor " a veda edecek. Survivor 2017'de gönüllüler takımından 3 yarışmacı eleme adayı oldu.

"Survivor Panorama" yorumcusu Hakan Hatipoğlu, gönüllüler takımında Ogeday Girişken, Tuğçe Melis Demir ve Berna Keklikler'in olduğu eleme potası için flaş bir tahminde bulundu. Diğer dokunulmazlık mücadelesinin de kaybedilmesi ile birlikte yapılan eleme konseyinde de en çok ismi yazılan kişi Berna oldu.

Kıvanç ve Tuba Arasında Büyük Kriz!
Başrollerini Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı Cesuz ve Güzel dizisinde Tuba Büyüküstün delirdi. Eşi Onur Saylak ile ayrılık haberleri gündemden düşmeyen Büyüküstün'ü bu sefer de Kıvanç Tatlıtuğ kızdırdı.

En güçlü adayların bile artık eleme potasında olması yarışmacıları da strese sokuyor. Ödül oyununu kazanan herkese sıfır kilometre 4x4 verileceğini söyleyen Acun Ilıcalı, yarışmacılarda heyecana neden oldu. Anıl'da avantajını iyi kullanıp oyunu kazandı. Haftalardır kazanmaya hasret olan Gönüllüler takımı sürekli ada konseyine çıkıyor, ödül oyunlarını kazanamıyor.

İşte Survivor 2017'nin bu gece yayınlanacak 85. bölüm fragmanı. En az SMS oyunu alarak Adaya veda eden isim açıklanır açıklanmaz haberimizde bulabilirsiniz.

Tuğçe Melis heyecanını göstermemeye çalışıyordu gözleri sürekli yerdeydi. Eğitimini İzmir'de tamamlayan Tuğçe Melis Demir, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nden mezun oldu.

Dha Ankara - CHP'li ve Hdp'li Vekiller, Komisyonu Terk Etti
Cumhuriyet Halk Partisi ve Halkların Demokratik Partisi milletvekilleri Anayasa ve Adalet Karma Komisyonunu terk etti. Ancak alıntılanan haber veya yazının bir bölümü, alıntılanan haber veya yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

Survivor 9 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı Belli Oldu