Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Ahmet Tevfik Uzun FETÖ'den tutuklandı

Ahmet Tevfik Uzun FETÖ'den tutuklandı

12 May 2017

Ahmet Tevfik Uzun'un tutuklanmasının ardından FETÖ ile bağlantısı olduğu değerlendirilen eski milletvekillerine yönelik soruşturmaların devam edeceği iddia edildi.

Savcılık ifadesinin ardından nöbetci mahkemeye çıkarılan 24.

Murat Boz, Nihal-Bahar Candan hakkında sessizliğini bozdu!
Aslı Enver ile Murat Boz arasında yaşanan olay hala devam ediyor ve Aslı Enver bu konuda kesin kararını vermiş gibi gözüküyor. Murat Boz ev bulup taşındıktan hemen sonra Aslı Enver Yeniköy'deki evine geri dönecek. Öyle bir şey yok” yanıtını verdi.

Mersin'de Gülen yapılanmasına karşı yürütülen soruşturmada gözaltına alınan Adalet ve Kalkınma Partili (AKP) eski milletvekili Ahmet Tevfik Uzun tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Mersin Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'nde görevli polis ekipleri tarafından 5 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleştirilen terörle mücadele operasyonda gözaltına alınan 24. Ahmet Tevfik Uzun, 12 Haziran 2011'de yapılan 24'ncü Dönem Genel Seçimi'nde AK Parti'den milletvekili seçilerek parlamentoya girdi.

Ankara haber: Erdoğan-Koroma ortak basın toplantısı
Aynı şekilde 25 Mayıs'ta Brüksel'de toplanacak mini NATO zirvesinde müttefiklerimizle konuyu masaya yatıracağız. Belli bir noktadan sonra artık sabrın sonu geldi ve atılması gereken adımları atmaya başladık.

1968 Tarsus doğumlu. İstanbul üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nden mezun. Mersin İl Genel Meclisi Üyesi olarak görev yaptı. Orta düzeyde İngilizce bilen Uzun, evli ve 4 çocuk babası.

Zehir Tacirlerine Şafak Operasyonu
Operasyona, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri de destek verdi. Sağlık kontrolünden geçirilen şüpheliler, sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Ahmet Tevfik Uzun FETÖ'den tutuklandı