Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Banyoda dehşet! İki kardeş ağır koku sonucu zehirlendi

Banyoda dehşet! İki kardeş ağır koku sonucu zehirlendi

12 May 2017

Mersin'de yaşayan Suriyeli 2 kardeş kanalizasyonda bulunan fabrika atıklarından dolayı zehirlendi.

Naylon poşet 2019'da ücretli!
Bakanlık yetkilileri 1 Ocak 2019'dan itibaren naylon poşetlerin marketlerde 20 kuruş gibi bir miktara satılacağını belirtiyor. Plastikçiler, çevrenin korunması gerektiğini, ancak poşeti parayla satmanın vatandaşa ek yük getireceğini söylüyor.

Mersin " de 2 Suriyeli kardeş kanalizasyondan gelen kokuyla zehirlendiler. Mersin Büyükşehir Belediyesi ekipleri ağır kokunun, fabrikaların atık sularını kaçak olarak kanalizasyon şebekesine deşarj etmesinden kaynaklandığını belirleyerek önlem aldı. 18 yaşındaki Ruhlat Mustu isimli genç kız ve kardeşi 15 yaşındaki Midya Mustu banyoya gelen ağır kokuyla zehirlenerek hastaneye kaldırıldı.

Ankara haber: Erdoğan-Koroma ortak basın toplantısı
Aynı şekilde 25 Mayıs'ta Brüksel'de toplanacak mini NATO zirvesinde müttefiklerimizle konuyu masaya yatıracağız. Belli bir noktadan sonra artık sabrın sonu geldi ve atılması gereken adımları atmaya başladık.

Mahalleden gelen ağır koku sebebiyle sokağa dökülen mahalle sakinleri, yaşanan zehirlenmenin kanalizasyondan gelen gaz sızıntısından olduğunu ileri sürdü.

Schrey, Emre Mor'a hakaret etmiş
Tartışmanın dozu arttıkça Schley tarafından hakaret ve fiziki darbelere maruz kalan Emre Mor hemen şikayetçi oldu. Borussia Dortmund'da forma giyen Emre Mor , takımın teknik direktörü Tuchel'in yardımcısının saldırısına uğradı.

Koku nedeniyle evlerinde duramayacak hale geldiklerini anlatan mahalle sakinleri, korkudan banyo bile yapamadıklarını söyledi. İhbаr üzerine olаy yеrinе gelen Mersin Büyükşehir Bеlеdiyеsi Su ve Kanalizasyon İdаresi (MESKİ) ekipleri, söz konusu alanda inceleme yаpаrаk numune аldı. Gerekli yerlerden numuneler aldık ve ölçümler yaptık. "İncelemelerin ardından kaynak tespit edilip gereken yapılacak" diye konuştu.

Banyoda dehşet! İki kardeş ağır koku sonucu zehirlendi