Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » Murat Boz, Nihal-Bahar Candan hakkında sessizliğini bozdu!

Murat Boz, Nihal-Bahar Candan hakkında sessizliğini bozdu!

12 May 2017

Aslı Enver ile Murat Boz arasında yaşanan olay hala devam ediyor ve Aslı Enver bu konuda kesin kararını vermiş gibi gözüküyor.

Schrey, Emre Mor'a hakaret etmiş
Tartışmanın dozu arttıkça Schley tarafından hakaret ve fiziki darbelere maruz kalan Emre Mor hemen şikayetçi oldu. Borussia Dortmund'da forma giyen Emre Mor , takımın teknik direktörü Tuchel'in yardımcısının saldırısına uğradı.

Bahar Candan Instagram hesabından saatini gösterir gibi yapıp tablette açık olan Murat Boz ile kendisinin bulunduğu haberin yazısını çekip videoyu paylaştı. "Evimiz, yerimiz belli. Her şey tamamen abartı ve kurgu" dedi. Aşk kaçamağı haberlerinin ardından ise Murat Boz'un sevgilisi Aslı Enver'den ayrıldığı söylentileri konuşuldu. Murat Boz ev bulup taşındıktan hemen sonra Aslı Enver Yeniköy'deki evine geri dönecek. Öyle bir şey yok” yanıtını verdi.

Şampiyonlar Ligi'nde ilk finalist Juventus
Monaco'nun finale çıkabilmesi için ise İtalya deplasmanında üç farklı galibiyetle dönmesi gerekiyor. Juventus-Monaco maçı hangi kanalda? Juventus , maçın 33. dakikasında 1-0 öne geçti.

Geçtiğimiz hafta Esen Yenenlerin evinden çıkarken yanında Bahar-Nihal Candan kardeşler ile yakalanan ve oldukça paniğe kapılan Murat Boz'un eşi Aslı Enver'i aldattığı iddia edilmişti. "Sizce böyle bir şey olabilir mi ya?" dedi. Annеm, babam, ablam ve ben perişan haldеyiz.

Naylon poşet 2019'da ücretli!
Bakanlık yetkilileri 1 Ocak 2019'dan itibaren naylon poşetlerin marketlerde 20 kuruş gibi bir miktara satılacağını belirtiyor. Plastikçiler, çevrenin korunması gerektiğini, ancak poşeti parayla satmanın vatandaşa ek yük getireceğini söylüyor.

Konuyla ilgili Eser Yenenler'den açıklama geldi. "Söylenenler çok ağır. Eğitimime ve aileme zarar veriyorlar". Sosyal medyadan konu hakkında açıklama yapan Eser Yenenler, "Bu yaştan sonra yuva yıkan kadın gibi oldum". Söylendiği gibi beş değil, 15 kişiydik. "İbo evlenmek üzere, Oğuz ikinci yılını devirdi". Bir de villa kiralık” notunu yazdı.

Murat Boz, Nihal-Bahar Candan hakkında sessizliğini bozdu!