Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Yalova Ticaret ve Sanayi Odasına FETÖ operasyonu

Yalova Ticaret ve Sanayi Odasına FETÖ operasyonu

12 May 2017

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan ile 7 yönetim kurulu mensubu, FETÖ-PDY soruşturması çerçevesinde gözaltına alındı.

SDP'li Ulaş Bayraktaroğlu, Rakka'da IŞİD'e karşı savaşırken yaşamını yitirdi!
Adreste yapılan aramalarda Kalaşnikov uzun namlulu tüfek, bir tabanca ve bu silahlara ait fişekler ele geçirildi. Kadıköy'de bir adrese TEM ve İstihbarat Şube tarafından gerçekleştirilen operasyonda Serdar V. gözaltına alındı.

Yalova Cumhuriyet Başsavcısı Yıldırım Özgür, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) yönetim kurulu üyelerinin FETÖ/PDY soruşturmaları kapsamında gözaltına.

Sanayicilerin ödediği TRT payı kalktı
OSB'lerde mülk edinen sanayicilerimiz tapularını teminat olarak gösterebilecekler. Yapım işlerinde ise yerli ürün kullanım şartı getirileceğini sözlerine ekledi.

"Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve 7 yöneticisi FETÖ'den gözaltında" başlıklı haberimizi, kaynağından yapılan düzeltmeyle yeniden veriyoruz. Ancak alıntılanan haber veya yazının bir bölümü, alıntılanan haber veya yazıya aktif link verilerek kullanılabilir.

ABD Suriyeli kürtlere ağır silahlar gönderecek!
Heyet ayrıca Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı Korgeneral Herbert Raymond McMaster başkanlığındaki heyet ile biraraya geldi. PYD lideri Salih Müslim, ABD'nin Suriyeli Kürtlere ağır silah temin etme kararını beklediklerini söyledi.

Soruşturma çerçevesinde toplamda 9 kişiden oluşan yönetim kurulundan sadece Okan Güner'in gözaltına alınmadığı belirtildi.

Yalova Ticaret ve Sanayi Odasına FETÖ operasyonu