Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » 6 yaşındaki kız çamaşır makinesinde ölü bulundu

6 yaşındaki kız çamaşır makinesinde ölü bulundu

13 May 2017

İddiaya göre 6 yaşındaki Ecrin K. babası tarafından kreşten alınıp eve bırakıldı. Sağlık ekiplerinin ilk değerlendirmelerine göre çocuk, havasızlıktan hayatını kaybetti.

Kısa süre sonra eve gelen anne Sevcan K, kızı Ecrin'i evde bulamaması üzerine kaybolduğunu düşünüp aramaya başladı.

Başsavcı Mustafa Alper'in zeybek oynadığı görüntüleri ortaya çıktı
Başsavcı Alper ve makam şoförü Akşehirli son yolculuğuna Denizli Adalet Sarayı'nda yapılan törenle uğurlandı. Koruma memuru Uğur'un sağlık durumu hakkında açıklama yapan Erkaleli, "Korumamızın genel durumu çok iyi".

Sonrasında eve gelen ailenin diğer bireyi kardeş Hüseyin K.'nın evde yaptığı aramalar sonucu küçük kızın çamaşır makinesinin içinde olduğu anlaşıldı. Küçük Ecrin'in makinenin içinde saklanmayı düşündüğü ancak nefessiz kalarak hayatını kaybettiği düşünülüyor. Komşulara da gitmediği tespit edilen Ecrin, ailesi tarafından evdeki çamaşır makinesinde bulundu.

Bulancak Devlet Hastanesi morguna kaldırılan çocuğun cansız bedeni, Trabzon Adli Tıp Kurumuna sevk edildi. 6 yaşındaki talihsiz kız çocuğu Tandır Köyü Camisi'nde ikindi vaktinde kılınan cenaze namazından sonra toprağa verildi.

CHP Bolu İl Başkan Yardımcısı FETÖ'den tutuklandı
Bu kapsamda olağanüstü kongre yapılması için 3 kişilik bir çağrı heyeti mahkeme tarafından belirlendi. Temyiz yolu açık bir davanın sonuçlanmış gibi yansıtılması da doğru değildir.

Ayakta durmakta zorlanan Sevcan Koç, kızının mezarı başında gözyaşı döktü, ağıtlar yaktı. Çizgi film izleyip yatıyordu. Fırından eve döndüm ama Ecrin'i evde bulamadık. Bulamadım. Dışarı çıktığını zannedip dışarıları aradım. Kızımı küçük oğlum buldu, o bulduktan sonra fırına geldi, "kardeşim uyanmıyor" dedi. Saklambaç oynamak için çamaşır makinesi giriyormuş benim bundan haberim yoktu.

HSK, bin 45 hakim ve savcının görev yerini değiştirdi
Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı İsmail Ademoğlu, darbe girişimine ilişkin açılan bir çok davanın görüldüğü mahkemenin başkanıydı. Yayımlanan kararnameye ilişkin HSK resmi internet sitesi üzerinden bir açıklamada bulundu.

6 yaşındaki kız çamaşır makinesinde ölü bulundu