Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Acun Ilıcalı Ve Şeyma Subaşı'nın Düğün Tarihi Belli Oldu

Acun Ilıcalı Ve Şeyma Subaşı'nın Düğün Tarihi Belli Oldu

15 May 2017

Tüm Türkiye´nin merakla beklediği Acun Ilıcalı-Şeyma Subaşı düğününde detaylar netleşmeye başladı.

Var Mısın Yok Musun adlı yarışma programında tanışan ve 5 yılı aşkın süredir aşk yaşayan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın düğün tarihi belli oldu.

ABD'den Türk Subayına Madalya
Albay Orkun Özeller'in törende şu ifadeleri kullandığı öğrenildi: "Türkiye olarak güzel işler başardığımızı düşünüyorum". Madalyayı verenler benim düşmanım olan YPG (PKK) ile işbirliği içindedir.

Geride bıraktığımız günlerde Subaşı'nın sosyal medyada yaptığı evleniyorum açıklamasının ardından ikilinin düğün tarihleri ve ne zaman evlenecekleri konuşulmaya başlanmıştı. Evlilikle ilgili ortaya çıkan ve konuşulan detaylara göre Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı, eylül ayında Fransa'da evlenecek.

Melisa adında 4 yaşında bir de kız çocukları olan çiftten Şeyma Subaşı, geçtiğimiz ay ünlü televizyoncu ile evlilik kararı aldıklarını açıklamıştı.

Başsavcı Mustafa Alper'in zeybek oynadığı görüntüleri ortaya çıktı
Başsavcı Alper ve makam şoförü Akşehirli son yolculuğuna Denizli Adalet Sarayı'nda yapılan törenle uğurlandı. Koruma memuru Uğur'un sağlık durumu hakkında açıklama yapan Erkaleli, "Korumamızın genel durumu çok iyi".

2017 yılının eylül ayında Fransa'da dünya evine girmesi planlanan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın düğününe katılacak konuklar için uçak tahsis edilecek.

Şu sıralar bir moda sitesi kurma hazırlığında olduğu öğrenilen Şeyma Subaşı'nın, site hazırlıklarını tamamlamasının ardından vaktinin hepsini evlilik planları ve hazırlıkları ile geçirileceği bilgisi alındı. Son dönemde tüm vaktini bu konuyla ilgilenerek geçiren Subaşı, sitenin yayına başlamasının ardından düğün hazırlıklarına hız verecek.

ABD Silah Desteğine Devam Ediyor
Türkiye, ağırlıklı olarak PKK uzantısı olarak gördüğü Kürt gruplarla mücadele ediyor. Bizde ağır silah olmaması, teröre karşı mücadelemizi olumsuz etkiliyor.

Acun Ilıcalı Ve Şeyma Subaşı'nın Düğün Tarihi Belli Oldu