Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Deniz Seki hapisten çıkmadan parayı buldu

Deniz Seki hapisten çıkmadan parayı buldu

15 May 2017

Deniz Seki, yaklaşık 3 yıldır tutuklu bulunduğu Bakırköy kadın cezaevinden 5 Haziran'da çıkacak.

Bakırköy Kadın Cezaevi'nde 2.5 yıldır tutuklu bulunan Deniz Seki'nin tahliyesine günler kaldı.

ABD'den Türk Subayına Madalya
Albay Orkun Özeller'in törende şu ifadeleri kullandığı öğrenildi: "Türkiye olarak güzel işler başardığımızı düşünüyorum". Madalyayı verenler benim düşmanım olan YPG (PKK) ile işbirliği içindedir.

Organizasyon şirketleri, daha Deniz Seki çıkmadan elini çabuk tutuyor.

Posta'nın haberine göre, 5 Haziran'da tahliye olacak Seki, "Kirli Kedi" adlı organizasyon şirketinden nişanlısı Faruk Salman aracılığıyla 2 ay önce teklif aldı. Seki'nin nişanlısı Faruk Salman'ın aracı olduğu teklif şu şekilde; '"Cezaevinden çıktıktan sonra vereceğiniz konserleri organize etmek istiyoruz".

CHP Bolu İl Başkan Yardımcısı FETÖ'den tutuklandı
Bu kapsamda olağanüstü kongre yapılması için 3 kişilik bir çağrı heyeti mahkeme tarafından belirlendi. Temyiz yolu açık bir davanın sonuçlanmış gibi yansıtılması da doğru değildir.

Şirket, 20 konserlik teklifte bulunurken, ücreti Seki'ye bıraktı. Fiyatı siz belirleyin, kabul edeceğiz. Deniz Seki'nin hesabına peşin olarak 20 konserin parası 2 milyon 400 bin lira yatırıldı. Seki'ye konserin yanısıra AVM'lerde söyleşi, reklam, dizi ve sinema teklifi yağıyor. Deniz Seki, nişanlısı aracılığı ile cezaevinde 20 konser anlaşması yaptı ve 2.4 milyon lirayı şimdiden kazandı.

Faruk Salman '"Deniz cezaevinden çıktıktan sonra on gün tatile gideceğiz".

Danıştay Başkanı: Anayasa değişikliğiyle birlikte kuvvetler ayrılığı daha belirgin hâle geldi!
Yasama, yürütme ve yargı güçlerinin birbirlerini dengelemesi, denetlemesi anayasal devlet düzeninin ve demokrasinin vazgeçilmez ilkelerindendir.

Deniz Seki hapisten çıkmadan parayı buldu