Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Huawei Honor 9 Ne Zaman Tanıtılacak?

Huawei Honor 9 Ne Zaman Tanıtılacak?

15 May 2017

Huawei'nin bir alt markası olarak bilinen Honor'un bir süredir yeni bir akıllı telefon modeli üzerinde çalıştığı iddia ediliyordu.

The Honor 9 modeli ile ilgili bazı özellikler de netleşmiş gibi.

WhatsApp'a rekor ceza! Kullanıcıların kişisel bilgilerini Facebook'la paylaştığı iddia edildi!
WhatsApp'tan yapılan açıklamada kararı inceledikleri ve İtalyan yetkililerle işbirliği içinde çalışmaya devam edecekleri belirtildi.

Bugün The Honor 9 modeli ile ilgili yeni bilgilere ulaşıldı. Cihazın yaklaşık bir ay sonra resmi tanıtımının yapılması bekleniyor.

Bir süredir The Honor 9 modeline ait birtakım bilgiler paylaşılmış hatta bu modele ait bazı görseller de yayınlanmıştı. Çıkan haberlere göre Huawei Honor 9, 20 ya da 21 Haziran'da resmen tanıtılacak.

Kemal Kılıçdaroğlu Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu'nu Ziyaret Etti
Cumhuriyet Halk Partisi'nin referandumda hayır oyu kullanan siyasi partiler ile ilk önce teşekkür görüşmesi yapacağı konuşuluyor. Kılıçdaroğlu, diğer siyasi partileri de ziyaret edeceklerini belirterek, "Bir kamplaşma, bir bloklaşma asla doğru değil".

Honor 9'un teknik özelliklerine gelecek olursak, telefonun Kirin 960 işlemci, 4 GB RAM ve 32 veya 64 GB depolama alanına sahip olacağı söyleniyor.

Suriye Demokratik Güçleri Tabka ve stratejik barajı IŞİD'den geri aldı
SDG'nin omurgasını YPG oluşturuyor SDG son iki yılda Suriye " de yaklaşık 6 bin kilometrekarelik bir alanı IŞİD'den temizlemişti. IŞİD militanları özellikle Tabka'nın kuzeyinde ve baraj duvarı çevresinde SDG güçlerine karşı direnmişlerdi.

Huawei Honor 9 Ne Zaman Tanıtılacak?