Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Kim Milyoner Olmak İster'e Birsen Teyze damga vurdu

Kim Milyoner Olmak İster'e Birsen Teyze damga vurdu

15 May 2017

Kim Milyoner Olmak İster'de rekor kıran 89 yaşındaki Birsen hanm adeta rekor kırıyor.

ABD'den Türk Subayına Madalya
Albay Orkun Özeller'in törende şu ifadeleri kullandığı öğrenildi: "Türkiye olarak güzel işler başardığımızı düşünüyorum". Madalyayı verenler benim düşmanım olan YPG (PKK) ile işbirliği içindedir.

Murat Yıldırım " ın sunuculuğunu yaptığı, ATV ekranlarından yayınlanan "Kim Milyoner Olmak İster " e katılan Birsen Aksoy, isimli yarışmacı hikayesiyle herkesi hayrete düşürdü".

En genç cumhurbaşkanı görevi devraldı!
Macron , her Fransız Cumhurbaşkanı'nın sembolik olarak "önem verdiği bir konuda bir ziyaret gerçekleştirmesi" geleneğine de uydu. Hollande'ın, 34 yaşındaki bu liberal danışmanına güveni tamdı ve 2014'te Macron'u Ekonomi Bakanı olarak görevlendirdi.

Yarışmaya İstanbul'dan katılan Habibe Birsen Aksoy, 89 yaşında. Azmiyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başan Birsen Aksoy, hikayesini anlatmaya başladığında tüm Türkiye'nin ilgi duyduğu bir isim haline geldi.

Deniz Seki hapisten çıkmadan parayı buldu
Deniz Seki , nişanlısı aracılığı ile cezaevinde 20 konser anlaşması yaptı ve 2.4 milyon lirayı şimdiden kazandı. Deniz Seki, yaklaşık 3 yıldır tutuklu bulunduğu Bakırköy kadın cezaevinden 5 Haziran'da çıkacak.

Dedesinin Çarlık Rusya'nın son dışişleri bakanı olduğu bilgisini veren Birsen Aksoy, dedesinin aynı zamanda Rus Devrimci Vladimir Lenin ile de çok yakın arkadaş olduklarını söyledi. Türkiye'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün Milli Mücadele için ailesini Türkiye'ye getirdiğini de belirtti.

Kim Milyoner Olmak İster'e Birsen Teyze damga vurdu