Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Çeyrek altın ve altın fiyatları 15.05.2017

Çeyrek altın ve altın fiyatları 15.05.2017

16 May 2017

Piyasalardaki son zamanlardaki hareketlilik altın fiyatlarını da büyük oranda etkiledi.

Çalışma Bakanından Kıdem Tazminatı Hakkında Yeni Açıklama!
Kıdem tazminatında yeni sisteme geçilmesinden sonra, mevcut çalışanlara alternatifler sunulabileceğini söyledi. Çalışma Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, kıdem tazminatıyla ilgili teknik çalışmaların tamamlandığını açıkladı.

Peki 15 Mayıs'ta altın fiyatları ne oldu ve altın yeni haftaya nasıl başladı. 15 Mayıs 2017 Pazartesi altın fiyatlarını günlük olarak takip ederek alım satım işlemlerinizde kazanç elde edebilirsiniz. İşte 16.05.2017 Salı için güncel altın fiyatları ve altın piyasasıyla ilgili detaylar. Altın geçtiğimiz haftalarda haftayı düşüş yaşamadan kapattı. Altın fiyatlarında bir anlık düşüş yaşanırken bir anda yükselişe geçebiliyor.

Acun Ilıcalı Ve Şeyma Subaşı'nın Düğün Tarihi Belli Oldu
Evlilikle ilgili ortaya çıkan ve konuşulan detaylara göre Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı , eylül ayında Fransa'da evlenecek. Tüm Türkiye´nin merakla beklediği Acun Ilıcalı-Şeyma Subaşı düğününde detaylar netleşmeye başladı.

Yurt içi piyasalarda dolar kurundaki düşüşün devam ettiğini, bunun da altının gram fiyatını olumsuz yönde etkilediğini aktaran Memiş, bu hafta altının gram fiyatında 140-143 lira arasındaki dar bant içinde dalgalı bir seyir izlenebileceğini dile getirdi. Piyasadaki ekonomistler ise bu yükselişlerin artık çok fazla ilerlemeyeceğini belirtirken, altın fiyatlarında yeniden tarihi yükselişlerin olmayacağını da söylediler. Çeyrek altın fiyatlarının çok yükseldiği dönemlerde ise gram altına olan ilgi ve talep artmaktadır. Gram altın fiyatı 156 liraya kadar yükselirken şu anda 141 lira civarında seyretmeye devam ediyor. Altının ons fiyatı ise haftaya hafif bir yükselişle başladı. Geçen hafta 142 lira seviyelerini zorlayan gram altın fiyatı, yeni haftaya 140,9 lira seviyelerinde açtı. Altının ons fiyatı ne kadar oldu? Sürekli olarak iniş çıkış yaşayan Cumhuriyet altını ise yeni haftaya 948 lira ile başlangıç yaptı. Tam Altın 925 liradan değer buldu.

Kemal Kılıçdaroğlu Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu'nu Ziyaret Etti
Cumhuriyet Halk Partisi'nin referandumda hayır oyu kullanan siyasi partiler ile ilk önce teşekkür görüşmesi yapacağı konuşuluyor. Kılıçdaroğlu, diğer siyasi partileri de ziyaret edeceklerini belirterek, "Bir kamplaşma, bir bloklaşma asla doğru değil".

Çeyrek altın ve altın fiyatları 15.05.2017