Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Fenerbahçeli futbolcuyu 4.5 milyon dolar dolandırdılar

Fenerbahçeli futbolcuyu 4.5 milyon dolar dolandırdılar

16 May 2017

A Spor'a konuşan Hollandalı futbolcu "Türkiye'nin insanlarını seviyorum" diyerek başladığı konuşmasında 4.5 milyon dolar dolandırıldığını itiraf etti.

Bana iş yapmayı teklif etti, güvendim o insana. Van der Wiel Aralık ayından bu yana parasını kaptırmasıyla birlikte bütün moralinin bozulduğunu, futbol yaşantısına ve özel hayatına bu dolandırıcılık olayının kötü yansıdığını söyledi. 4 ay boyunca sürekli para verdim. Hollandalı futbolcunun şikayeti üzerine harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri menajerler Ümit A. ile Sinan S.'yi akşam saatlerinde Büyükçekmece'de gözaltına aldı. Ben burada hem futbol oynamayı hem de yatırım yapmayı istedim.

Murat Boz'dan Aslı Enver mesajı
Murat Boz'un , Eser Yenenler'in villasında Candan kardeşlerle takılması bir anda magazin gündemine oturmuştu. Boz, Enver'in dizideki Özcan Deniz " le öpüşme sahnelerinden rahatsız olunca ilişki çıkmaza girdi.

Fenerbahçe'nin Hollandalı futbolcusu Van der Wiel, 4,5 milyon dolar dolandırıldığı iddiasıyla Asayiş Şube Müdürlüğüne gelerek şikayetçi olmuştu. Buraya geldikten birkaç ay sonra Ümit A."la tanıştım". Organizsazyonlar düzenleyip boksör Floyd ve justin Bieber gibi ünlüleri Türkiye'ye getirecektik. Bu isimleri kullanarak beni kandırdı. "Türk adaletine güveniyorum bu tarz dolnadırıcılıkları sadece Türk adaleti durdurabilir" dedi. Akbulut, "Ben kimseyi dolandırmadım". En son 4.5 milyon dolara kadar para verdim. Ancak hiçbir vaadini yerine getirmedi.

Kendisini organizatör olarak tanıtan Ümit Akbulut'un bir röportajında, şans oyunlarından 11 ve 3 milyon lira ayrı ayrı ikramiye kazandığını öne sürmüştü.

Son dakika: Edirne Belediye Başkanı'na saldıran kişi tutuklandı
Başkan isteği kırmadı ama Görkem H, Edirne Belediye Başkanı'na yumurta ve yumrukla saldırdı. Edirne Devlet Hastanesinde tedavi olan Gürkan'ın gözünde yırtık tespit edildi.

Fenerbahçe'de Van der Wiel'in dolandırılmasıyla ilgili sıcak gelişmeFenerbahçe'nin Van der Wiel'in dolandırılmasıyla ilgili bilgi sahibi olup olmadığı da merak ediliyordu.

Kemal Kılıçdaroğlu Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu'nu Ziyaret Etti
Cumhuriyet Halk Partisi'nin referandumda hayır oyu kullanan siyasi partiler ile ilk önce teşekkür görüşmesi yapacağı konuşuluyor. Kılıçdaroğlu, diğer siyasi partileri de ziyaret edeceklerini belirterek, "Bir kamplaşma, bir bloklaşma asla doğru değil".

Fenerbahçeli futbolcuyu 4.5 milyon dolar dolandırdılar