Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Murat Boz'dan Aslı Enver mesajı

Murat Boz'dan Aslı Enver mesajı

16 May 2017

Dedikodulara göre ikilinin evliliğe giden ilişkisi Aslı Enver " in çekimleri Bursa'da gerçekleşen dizisi nedeniyle sekteye uğradı. Boz, Enver'in dizideki Özcan Deniz " le öpüşme sahnelerinden rahatsız olunca ilişki çıkmaza girdi. Konuyla ilgili sessizliğini koruyan Murat Boz ilk kez açıklama yaptı.

Yakın arkadaşlarına Aslı Enver'den çok hoşlandığını dile getiren Deniz, bununla da kalmadı ve güzel oyuncuyla yaklaşık 1 buçuk aydır gizli gizli aşk yaşadığını söyledi...

Çalışma Bakanından Kıdem Tazminatı Hakkında Yeni Açıklama!
Kıdem tazminatında yeni sisteme geçilmesinden sonra, mevcut çalışanlara alternatifler sunulabileceğini söyledi. Çalışma Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, kıdem tazminatıyla ilgili teknik çalışmaların tamamlandığını açıkladı.

Ünlü şarkıcının önceki gün Tuzla Marina Arena'da konseri vardı.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Murat Boz'un sevgilisi Aslı Enver'i aldattığı iddiaları üzerine, çiftin ayrılıp ayrılmadığı merak konusu olmuştu.

650 yıllık Zeynel Bey Türbesi'nin taşınması başarıyla tamamlandı
Ilısu Baraj Gölü alanında bulunan 550 yıllık Zeynel Bey Türbesi, ray sistemiyle 2 kilometre taşınarak, Yapay Hasankeyf'e taşındı. Türbe , 1460-1487 de Akkoyunlu hükümdarı Uzun Hasan'ın oğlu Zeynel Bey için yapılmış bir anıt mezar olarak biliniyor.

Murat Boz gündem olmaya devam ediyor.

Murat Boz'un, Eser Yenenler'in villasında Candan kardeşlerle takılması bir anda magazin gündemine oturmuştu. Bu iddialar akla Murat Boz ve Aslı Enver'in ayrılmasını gündeme getirmişti.

CHP'li milletvekillerinin açlık grevi sona erdi
Biz de bu iki genç akademisyene katkı vermek ve seslerini duyurmak adına Orhan Sarıbal ile birlikte dün 15.00'dan beri açlık grevi yapıyoruz.

Bugüne kadar kamera karşısına geçtiği hemen hemen her güzelle aşk yaşayan Özcan Deniz hakkındaki bu son iddia da "Özcan bunu hep yapıyor".

Murat Boz'dan Aslı Enver mesajı