Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » İsimsizler 8. bölüm fragmanı izle: Terör örgütüne büyük darbe

İsimsizler 8. bölüm fragmanı izle: Terör örgütüne büyük darbe

16 May 2017

Her hafta olduğu gibi bu hafta da ekranları başına kilitleyen İsimsizler dizisi bu hafta 8.bölüm ile 15 Mayıs Pazartesi akşamı ekranlara geliyor. Sınırın öteki tarafına geçen ekip, bu defa operasyona örgütün başındaki isimden başlıyor! Hainleri beklemedikleri bir anda bozguna uğratmak isteyen ekip, nasıl bir plan yapacak? Fakat onları bu tehlikeli mücadelede sürprizler bekler. Sawer, Afran ve Berfin'le karşı karşıya gelen Kaymakam Fatih, Sawer'i yaralı şekilde ele geçirir. Fatih ve ekibi bölgede bekleyen süpriz ne? Çatışma sırasında neler yaşanacak? Ahmet'i karşısında gören Sinan ne yapacak? Ahmet, tetiği çekecek mi? Savcının hedefinde ne var? Fatih, Afran'ın geçmişine dair öğrendiği bilgilerle nasıl bir yol izleyecek?

Fatih ve ekibi, örgütün elebaşlarını yakalamak için Suriye'ye geçerler.

Başbakan Yıldırım, Londra ziyaretini şehir turuyla tamamladı
Birleşik Krallık Türkiye'nin en çok turist gönderen ülkeler sırasında Avrupa'da hep ilk üçte yer almıştır. Dolayısıyla terör örgütüyle bir başka terör örgütü yok edilemez.

Ekip, Suriye topraklarında teröristlerin peşine düşerken işler planlandığı gibi gitmiyor. Ya geri dönecekler ya da hayatları pahasına Suriye'nin ölümcül bölgelerinde teröristlerle mücadele edeceklerdir.

İsimsizler dizisinin bir önceki bölümünde Kaymakam Fatih amcası Afran ile karşı karşıya gelmişti. Sawer Kaymakam Fatih'in büyük bir ikilem içinde kalmasına neden olmuştu. Diğer yandan geçtiğimiz bölümlerde hainler tarafından tuzağa düşürülen Ahmet cezaevine girdi. Bu arbededen Ahmet'in ailesi büyük bir zarar görmüştü ve hamile eşi bebeğini kaybetmişti.

ABD'den Türk Subayına Madalya
Albay Orkun Özeller'in törende şu ifadeleri kullandığı öğrenildi: "Türkiye olarak güzel işler başardığımızı düşünüyorum". Madalyayı verenler benim düşmanım olan YPG (PKK) ile işbirliği içindedir.

Dizinin son yayınlanan bölümünde Sawer ve Kaymakam Fatih arasında husumet giderek çok daha fazla artmıştı.

Cezaevinde bulunan Ahmet, bebeğini kaybettiğini öğrenince çılgına döner. Cezaevine hakim olan paralel yapı, büyük bir kumpasın daha peşindedir. Yüzbaşı Olcay'da köyde kıran kırana bir mücadelenin içindedir.Fatih'le karşı karşıya gelen Sawer önce Afran'ı kaçırır ve ardından Fatih'e annesinin ölmediğini söyler.

CHP Bolu İl Başkan Yardımcısı FETÖ'den tutuklandı
Bu kapsamda olağanüstü kongre yapılması için 3 kişilik bir çağrı heyeti mahkeme tarafından belirlendi. Temyiz yolu açık bir davanın sonuçlanmış gibi yansıtılması da doğru değildir.

Virankaya'da bütün bunlar yaşanırken, Gözcü başkentteki kanlı planının son aşamasının düğmesine basar. Bu haberi aldıktan sonra Kaymakam Fatih'in annesini kurtarabilmek için artık çok az bir zamanı kalmıştı.

İsimsizler 8. bölüm fragmanı izle: Terör örgütüne büyük darbe