Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Sneaker'dan ilham alan iPhone 7 kılıfları

Sneaker'dan ilham alan iPhone 7 kılıfları

16 May 2017

Bileğin daha fazla hava almasını sağlamak için kayışın üzerinde basınçlı kalıplama yöntemiyle delikler açan Nike, özel geliştirdiği uygulamayı da Apple Watch kullanıcıları için yayınlamıştı. Nike Apple'la iş birliğini şimdi de iPhone 7 için hazırladığı kılıflarla sürdürüyor.

Acun Ilıcalı Ve Şeyma Subaşı'nın Düğün Tarihi Belli Oldu
Evlilikle ilgili ortaya çıkan ve konuşulan detaylara göre Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı , eylül ayında Fransa'da evlenecek. Tüm Türkiye´nin merakla beklediği Acun Ilıcalı-Şeyma Subaşı düğününde detaylar netleşmeye başladı.

Çıkardığı popüler spor ayakkabıların yanı sıra bu ayakkabılardan ilham alan telefon kılıfları da çıkaran Nike, bu telefon kılıflarına iki yeni model ekledi.

650 yıllık Zeynel Bey Türbesi'nin taşınması başarıyla tamamlandı
Ilısu Baraj Gölü alanında bulunan 550 yıllık Zeynel Bey Türbesi, ray sistemiyle 2 kilometre taşınarak, Yapay Hasankeyf'e taşındı. Türbe , 1460-1487 de Akkoyunlu hükümdarı Uzun Hasan'ın oğlu Zeynel Bey için yapılmış bir anıt mezar olarak biliniyor.

Plastik malzemeden üretilse de iPhone 7'leri darbelere ve çizilmelere karşı koruma sağlayan kılıflarda Nike logosu da göze çarpıyor. Ürün yurt dışında 35 dolardan satışa sunulurken kısa bir süre ardından ülkemizdeki Nike mağazalarında da yer almayı başaracak. Ancak spor tutkunları için muhteşem tasarımlı ürünler geliştiren Nike firması, şimdilerde ise dünyanın en çok tercih edilen akıllı telefonlarından olan iPhone 7 kullanıcılarına gözünü dikti.

Başbakan Yıldırım, Somali Cumhurbaşkanı Fermacu ile görüştü
Onlar da bu gelinen noktadan mutlu değiller, bunu da ifade ettiler. "Bunun bölgede vahim sonuçlara yol açacağını biliyoruz". Dana White açıklamasında, "Koalisyon ortağımız Türkiye'nin güvenlik kaygılarının fazlasıyla farkındayız".

Roshe isimli kılıf sadece açık mavi renk seçeneğine sahip olarak karşımıza çıkarken, Roshe isimli kılıf ise parlak kırmızı ve yeşil renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Nike Rohse modelinde ise iki farklı renk seçeneği sunulmuş durumda.

Sneaker'dan ilham alan iPhone 7 kılıfları