Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Sultangazi'de bu kez cenaze töreninde gerginlik

Sultangazi'de bu kez cenaze töreninde gerginlik

16 May 2017

Sultangazi'de Afgan uyruklu kişilerce dün akşam öldürülen Ramazan Şahin için cenaze töreni düzenlendi. Polis TOMA'yla tazyikli su sıkarak grubu dağıttı ve ateşi söndürdü. Yarın cenazeden sonra da protestolarımızı en demokratik şekilde yapacağız. bu acıyı yaşıyoruz, bize bu acıyı yaşatanları mahallemizde barındırmayacağız. bu olaylar sürekli oluyor şikayet etmemize rağmen maalesef kimse müdahale etmiyor. Kavga sesleri üzerine evinden çıkarak aşağıya inen Ramazan Şahin isimli vatandaş kavgayı ayırmak istedi. Bunun üzerine mahallenin gençleri ile yabancı uruklu kişiler arasında kavga çıktı.

Devlet iş kapısı olmaya devam ediyor
Ayrıca Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı da 2 bin 500 personel için kadro talep etti. Aynı zamanda Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığınca 2 bin 500 personel alınacak.

İlçeye çok sayıda polis ekibi, itfaiye aracı ve ambulans sevk edildi.

Apple, Corning ve Gorilla Glass için 200 Milyon Dolar Yatırım Yapacak
Williams'ın açıklamalarına göre bu yatırım Corning'in Ar-Ge, sermaye ekipmanları ve teknoloji geliştirilmesinde kullanılacak. Orijinal iPhone'un piyasaya sürülmesinden bu yana, Apple ve Corning, sağlıklı bir stratejik ortaklığa kavuştu.

Ramazan Şahin'in hayatını kaybettiğini öğrenen mahalle sakinleriyle Afgan uyruklu kişiler arasında gerginlik artarak devam etti. Hastaneye kaldırılan Şahin yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Polis hemen olaya müdahale ederek saldırıya uğrayan kişileri olay yerinden uzaklaştırdı. Tören sırasında vatandaşlar caminin yanından Afgan uyruklu bir kişinin geçtiğini gördü. Ölen Ramazan Şahin'in dayısı Salih Arslan, "23.00 sıralarında Afgan ve Suriyeliler'in mahalledeki kızlara laf atması sonucu meydana geliyor". İsmetpaşa Mahallesi'nde çıkan olayların diğer mahallelere de yayılmasından endişe ediliyor.

Murat Boz'dan Aslı Enver mesajı
Murat Boz'un , Eser Yenenler'in villasında Candan kardeşlerle takılması bir anda magazin gündemine oturmuştu. Boz, Enver'in dizideki Özcan Deniz " le öpüşme sahnelerinden rahatsız olunca ilişki çıkmaza girdi.

Polisin mahalledeki güvenlik önlemleri sürüyor. Pazar günleri ailemizle parklara gidip oturamıyoruz. Grup, daha sonra öldürülen Ramazan Şahin'in baba evinin önünde toplanarak bir süre slogan attı.

Sultangazi'de bu kez cenaze töreninde gerginlik