Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Galaxy Note 8 hakkındaki sızdırılan son bilgiler

Galaxy Note 8 hakkındaki sızdırılan son bilgiler

18 May 2017

Bakalım geçtiğimiz yıl Galaxy Note 7 ile büyük hayal kırıklıkları yaşayan Samsung kullanıcılarına bu kötü tecrübeyi unutturarak Galaxy Note 8'le tekrar phablet kategorisinin lideri konumuna gelebilecek mi? Bu hayal kırıklığının etkisini kısa sürede atlatan Samsung, geri topladığı Note 7'leri yenileyip satışa sunacağını daha önce açıklamıştı.

6 yaşındaki kız çamaşır makinesinde ölü bulundu
Ayakta durmakta zorlanan Sevcan Koç, kızının mezarı başında gözyaşı döktü, ağıtlar yaktı. Çizgi film izleyip yatıyordu. Kısa süre sonra eve gelen anne Sevcan K , kızı Ecrin'i evde bulamaması üzerine kaybolduğunu düşünüp aramaya başladı.

Dolayısıyla, sızıntı ve söylentiler söz konusu olduğunda, Galaxy Note 8 şimdi merkezde sahne alıyor. Tweakers.net adlı bir site, Galaxy J5 (2017) ve Galaxy J7 (2017) özelliklerini yayınladı ve öncekileriyle de karşılaştırmıştı. Galaxy J7 (2017) tamamiyle metal bir gövdeye sahip olmasının yanında 3GB RAM ve 16GB dahili hafıza kapasitesi sunacak.

Deniz Seki hapisten çıkmadan parayı buldu
Deniz Seki , nişanlısı aracılığı ile cezaevinde 20 konser anlaşması yaptı ve 2.4 milyon lirayı şimdiden kazandı. Deniz Seki, yaklaşık 3 yıldır tutuklu bulunduğu Bakırköy kadın cezaevinden 5 Haziran'da çıkacak.

Evet doğru duyudunuz yenilenen Note 7'nin Galaxy Note FE olarak satışa sunulması bekleniyor. Bu da telefonun Samsung'un beklediğinden daha yüksek bir ilgi görmesini sağlayabilir.

İsimsizler 8. bölüm fragmanı izle: Terör örgütüne büyük darbe
Dizinin son yayınlanan bölümünde Sawer ve Kaymakam Fatih arasında husumet giderek çok daha fazla artmıştı. Bu haberi aldıktan sonra Kaymakam Fatih'in annesini kurtarabilmek için artık çok az bir zamanı kalmıştı.

Samsung Galaxy J5 (2017)"in bir süredir konuşulan özellikleri iyiden iyiye netlik kazandı". Böyle olma ihtimali bile Note 7 severleri heyecanlandırdı. Telefonda hızlı şarj ve kablosuz şarj desteği ile 3.600 mAh pil olacak. Cihazın bunun dışındaki bileşenleri ise değişmeyecek. Telefon henüz resmi olarak duyurulmadı ama son birkaç haftada telefonla ilgili birçok detay sızdı. Telefondaki arızaya yoğunlaşan Samsung, sonunda problemi çözdüğüne yüzde yüz garanti verdiği ve telefonu Note 7R olarak piyasaya süreceğini söyledi.

Galaxy Note 8 hakkındaki sızdırılan son bilgiler