Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Whatsapp dünya genelinde çöktü

Whatsapp dünya genelinde çöktü

18 May 2017

Popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'a erişim sorunu yaşanıyor.

"WhatsApp-coktu-81078/" WhatsApp çöktü mü?

Erdoğan ve Şi, Türkiye için üçüncü nükleer santrali görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , Uluslararası İşbirliği İçin Kuşak ve Yol Forumu'na katılmak üzere gittiği Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de bir dizi ikili görüşme gerçekleştirdi.

Dünya Genelinde milyonlarca kullanıcıs olan WhatsApp'ın sunucularında kısa süreli bir kesinti meydana gelmiş olabileceği düşünülüyor. Açıklama gelir gelmez haberin devamına eklenecektir.

Ancak hala kullanıcıların Whatsapp kullanırken sorunlar yaşadığı bilgileri geliyor.

6 yaşındaki kız çamaşır makinesinde ölü bulundu
Ayakta durmakta zorlanan Sevcan Koç, kızının mezarı başında gözyaşı döktü, ağıtlar yaktı. Çizgi film izleyip yatıyordu. Kısa süre sonra eve gelen anne Sevcan K , kızı Ecrin'i evde bulamaması üzerine kaybolduğunu düşünüp aramaya başladı.

Sosyal medya uygulamaları peş peşe problemler yaşamaya devam ediyor. Bir gün evvel İnstagram ulaşım meseleninden sonra bugün WhatsApp'da ulaşım meselesi yaşanıyor.

Şimdi ise benzer problem WhatsApp'ta yaşanmakta. "USOM konuyu izlemektedir. Yerli Operatörlerimiz kaynaklı bir vaziyet bulunmamaktadır." tweet'ini paylaştı. Konuyla ilgili olarak da birkaç dakika önce BTK Başkanı Ömer Fatih Sayan, resmi Twitter hesabından bir açıklama yaptı. BTK Başkanı Sayan tekrar tweet atarak servislerin normal haline döndüğünü duyurdu.

En genç cumhurbaşkanı görevi devraldı!
Macron , her Fransız Cumhurbaşkanı'nın sembolik olarak "önem verdiği bir konuda bir ziyaret gerçekleştirmesi" geleneğine de uydu. Hollande'ın, 34 yaşındaki bu liberal danışmanına güveni tamdı ve 2014'te Macron'u Ekonomi Bakanı olarak görevlendirdi.

Whatsapp dünya genelinde çöktü