Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » 19 Mayıs gençlerimizin gurur günüdür

19 Mayıs gençlerimizin gurur günüdür

19 May 2017

Her sene olduğu gibi çeşitlik etkinliklerle kutlanacak olan bayramın kaçıncı yılını kutlayacağız? 19 Mayıs, Samsun ufkundan kara günlerin üstüne doğan ilk ışıktır, aydınlıktır. TÖREN 09.30'DA BAŞLAYACAK 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri 19 Mayıs Cuma günü saat 09.30'da Valilik önündeki Atatürk Anıtına Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün çelenk koyma töreni ile başlayacak. Ulus olarak milli bayramlara yatkınlığımız bilinmektedir. "Bunun idrakinde olduğunuza yürekten inanıyor, Büyük Türk Milletinin ve Bursalı hemşerilerimin "Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramını" içtenlikle kutluyor, Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm kahramanlarımızı, aziz şehit ve gazilerimizi rahmetle, şükranla, minnetle anıyor, geleceğimizin mimarı olacak genç kardeşlerime sevgi ve saygılar sunuyorum". Ülkemizin dört bir yanında çeşitli kutlamalar coşku ile yapılıyor. 19 Mayıs 1919 sadece Kurtuluş Savaşının başlangıcı değil "Bir Türk dünyaya bedeldir" sözünün kanıtı ve Türk'ün yeniden diriliş destanıdır. Yurdu kurtarmak için Atatürk, 16 Mayıs 1919'da "Bandırma Vapuru" ile İstanbul'dan Samsun'a hareket etti. O gün, ülkemiz işgal altındaydı. İtilaf Devletleri Osmanlı'ya sürekli baskı yapıyordu.

Whatsapp dünya genelinde çöktü
Konuyla ilgili olarak da birkaç dakika önce BTK Başkanı Ömer Fatih Sayan, resmi Twitter hesabından bir açıklama yaptı. BTK Başkanı Sayan tekrar tweet atarak servislerin normal haline döndüğünü duyurdu.

"Güçlü ve müreffeh bir Türkiye idealini yaşatarak geleceğe taşıyacak, geleceğimizin teminatı, umudumuz ve en büyük zenginliğimiz sizlersiniz". Yanında olanlarla beraber genelge ve kongreler düzenleyerek vatanın ve milletin tehlikede olduğunu bildirmiştir. Türk Milleti, zaferlerle dolu şanlı tarihinin yanı sıra, çok büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalmış ve kalmaktadır. Bizler; bu yolda ülkemizin umudu ve göz bebeği olan siz gençlerimizin yanında olmaktan her zaman gurur duyduk ve gurur duymaya devam edeceğiz.

Acun Ilıcalı Ve Şeyma Subaşı'nın Düğün Tarihi Belli Oldu
Evlilikle ilgili ortaya çıkan ve konuşulan detaylara göre Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı , eylül ayında Fransa'da evlenecek. Tüm Türkiye´nin merakla beklediği Acun Ilıcalı-Şeyma Subaşı düğününde detaylar netleşmeye başladı.

Topbaş BİM hisselerini sattı
Satış sonrası BimBirleşik Mağazalar A.Ş."nde doğrudan payım kalmamıştır." ifadeleri kullanıldı. Satış işlemi Merkez Bereket Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye hisse başına 61 TL'den oldu.

19 Mayıs gençlerimizin gurur günüdür