Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Coşkun Sabah 4.5 milyon TL'lik tazminatı nasıl ödeyecek ?

Coşkun Sabah 4.5 milyon TL'lik tazminatı nasıl ödeyecek ?

19 May 2017

Konser için Antalya'ya gittiğini söyleyen sanatçı, 20 yıllık eşi Ceyda Sabah'tan anlaşmalı olarak ayrıldıklarını belirtti. Anlaşarak ayrıldık. 'Sen suçlusun, al sana bu ceza' demediler. "Tazminat da gönlümden koptu" dedi. Bir daire ve bir dükkan satıp ödeyeceğim.

Sneaker'dan ilham alan iPhone 7 kılıfları
Roshe isimli kılıf sadece açık mavi renk seçeneğine sahip olarak karşımıza çıkarken, Roshe isimli kılıf ise parlak kırmızı ve yeşil renk seçenekleriyle satışa sunulacak.

Coşkun Sabah, 1995 Türkiye Güzeli olan eşinin kendisine boşanma davası açıp 9 milyon TL tazminat istemesi sonrası, "Eşim boşanırsa intihar ederim" açıklaması yapmıştı. Dediğim gibi gönlümden kopan para bu, sorun yok.

Bakan Ağbal, bütçe verilerini değerlendirdi
Ağbal , bu yılın nisan ve ocak-nisan dönemine ilişkin bütçe uygulama sonuçlarını değerlendirdi. Aynı dönemde faiz dışı fazla 4 milyar 170 milyon lira oldu.

Ünlü sanatçı, havaalanına 40 bin TL'lik mütevazı otomobiliyle geldi.

Google ile işbirliği yapan İŞKUR YouTuber yetiştirecek
Google ile iş biriliğine giren Türkiye iş kurumu yeni gelir kapısını YouTuber'lık eğitimlerine başladı. Dünyanın en yaygın kullanılan video uygulaması YouTube, gençlere para kazanmanın önünü açıyor.

Coşkun Sabah 4.5 milyon TL'lik tazminatı nasıl ödeyecek ?