Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Survivor'da Türk takımı, Yunan takımını yendi

Survivor'da Türk takımı, Yunan takımını yendi

19 May 2017

Survivor ödül oyunlarında kazanan taraf belli oldu ama Acun'un Survivor Türkiye - Survivor Yunanistan karşılaşmasını açıklamasıyla birlikte, Survivor son bölümde tüm akıllar perşembe günki Yunanistan ile gerçekleştirilecek olan oyunda.

Survivor 2017'nin son bölümünde Türk ve Yunan Survivor'lar karşı karşıya geldi. İki ülkenin Survivor takımları arasında iki etaplı mücadelenin ilki bu akşam oynandı.

Böylece oyun sonunda iki takım yarışmacıları Türk ve Yunan yemeklerinden oluşan bir ziyafet yapacaklar. Acun Ilıcalı'nın haberi vermesinden itibaren büyük heyecan yaşayan ünlüler ve gönüllüler takımı Yunanistan takımıyla karşılaşmak için oldukça sabırsızlandı.

Saç telinden bin kat daha ince nano-hologram üretildi
Min Gu , "Bilgisayar ortamında üretilen mevcut hologramlar , elektronik cihazlar için oldukça büyük. YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan haber ve yazıların tüm hakları Yeni Asya Gazetesi'ne aittir.

Survivor 2017 18 Mayıs Türkiye Yunanistan Oyunu biraz sonra başlayacak.

İşte o mücadelenin ilk görüntüleri... İşte Survivor Yunanistan yarışmacıları.

Survivor 2017 18 Mayıs Türkiye Yunanistan Oyunununda şuanda Türkiye 2 - 1 önde.

19 Mayıs gençlerimizin gurur günüdür
Türk Milleti, zaferlerle dolu şanlı tarihinin yanı sıra, çok büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalmış ve kalmaktadır. Yanında olanlarla beraber genelge ve kongreler düzenleyerek vatanın ve milletin tehlikede olduğunu bildirmiştir.

Acun Ilıcalı yarışma ile ilgili olarak, "Gerilim dönemi geçti artık".

Kazanan ekip Fedon'un şarkılarıyla eğlenceli bir akşam geçirecek. Hep aynı adamlarla yarışmaktan sıkıldık. Ödülde muhteşem bir Fedon sürprizi ve sınırsız bir eğlence de var. Dostluk durumu yaşanıyor iki ülke arasında. İki takımında ortak amacı ödül oyununu kazanmak. Benzer şekilde yine ünlüler takımından Adem de daha önce Yunan boksörler ile mücadele ettiğini ve Atina'ya gittiğini söyleyerek, bu seferkinin de oldukça keyifli bir mücadele olacağını düşündüğünü belirtti. Surivor Türkiye Yunanistan yarışmasını hangi takımın kanazdığı birazdan bu sayfada olacak. Yarın bir ödül oyunu oynanacak.

Çeyrek altın ve altın fiyatları 15.05.2017
Geçen hafta 142 lira seviyelerini zorlayan gram altın fiyatı, yeni haftaya 140,9 lira seviyelerinde açtı. Gram altın fiyatı 156 liraya kadar yükselirken şu anda 141 lira civarında seyretmeye devam ediyor.

Survivor'da Türk takımı, Yunan takımını yendi