Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Ünlü rockçı Chris Cornell hayatını kaybetti

Ünlü rockçı Chris Cornell hayatını kaybetti

19 May 2017

52 yaşında hayatını kaybeden dünyaca ünlü rock yıldızı Chris Cornell için açılan soruşturmanın "olası intihar vakası" olarak sürdürüldüğü açıklandı. An itibariyle ölüm haberi ile ilgili sis perdesi aralanmaya başladı ve resmi otopsi raporları ile birlikte Cornell'ın ölüm sebebi ortaya çıktı. Türkiye'de de geniş bir hayran kitlesi bulunan Cornell, 52 yaşındaydı.

Sevilen Rock yıldızı Cornell, dün gece Detroit'de yaşamını yitirdi.

Saç telinden bin kat daha ince nano-hologram üretildi
Min Gu , "Bilgisayar ortamında üretilen mevcut hologramlar , elektronik cihazlar için oldukça büyük. YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan haber ve yazıların tüm hakları Yeni Asya Gazetesi'ne aittir.

Cornell'in temsilcisi Bumbery "aniden ve beklenmedik" olarak tanımladığı Cornell'in ölümü için ailesinin kişisel gizliliğe saygı duyulmasını istediğini ve ölüm nedenini anlamaya çalıştıklarını belirtti.

1984 yılında; vokalist ve ritim gitarist Cornell, solo gitarist Kim Thayil ve basçı Hiro Yamamoto tarafından kurulan Soundgarden 1991 yılında Badmotorfinger adlı üçüncü albümüyle ünlendi.

İsimsizler 8. bölüm fragmanı izle: Terör örgütüne büyük darbe
Dizinin son yayınlanan bölümünde Sawer ve Kaymakam Fatih arasında husumet giderek çok daha fazla artmıştı. Bu haberi aldıktan sonra Kaymakam Fatih'in annesini kurtarabilmek için artık çok az bir zamanı kalmıştı.

1987 yılında Screaming Life ve 1988'de Fopp isimli EP'leri yayınlayan grup, aynı yıl plak firması SST Records'la anlaşarak ilk debut albümleri "Ultramega OK " i piyasaya sürdüler. Cornell akımı şöyle anlatıyordu: "Hayranlar genelde rock yıldızlarının hayatını kendilerininmiş gibi benimserler, onlar üzerinden sahip olmadıkları bir şeyi yaşarlar". Grup, 1995 yılında albümde yer alan Black Hole Sun parçasıyla En İyi Hard Rock Performansı ve Spoonman ile de En İyi Metal Performansı dalında iki Grammy kazandı. Soundgarden, grunge gruplarının arasında, büyük br müzik şirketi ile sözleşme imzalayan ilk gruptu ve bu açıdan, grunge'ın öncüsü olarak da biliniyor. "Cornell'in eşi Vicky Karayiannis yaptığı açıklamada, ".

Çeyrek altın ve altın fiyatları 15.05.2017
Geçen hafta 142 lira seviyelerini zorlayan gram altın fiyatı, yeni haftaya 140,9 lira seviyelerinde açtı. Gram altın fiyatı 156 liraya kadar yükselirken şu anda 141 lira civarında seyretmeye devam ediyor.

Ünlü rockçı Chris Cornell hayatını kaybetti