Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » Aslı Enver: Yasal hakkımı kullanacağım

Aslı Enver: Yasal hakkımı kullanacağım

20 May 2017

Geçtiğimiz günlerde ünlü popçu Murat Boz, bir mekan çıkışında yakalanmış ve Aslı Enver " i aldattığı ileri sürülmüştü. Hatta bu olayın 1,5 yıldır devam eden Murat Boz Aslı Enver aşkının sonunu getirdiği iddia edilmişti.

Geride bıraktığımız haftalarda Murat Boz'un ihanet gecesi ortaya çıktıktan sonra gözler Aslı Enver'e çevrilmiş, güzel oyuncunun bu olaylar yaşanmadan bir iki hafta önce ilişkisini bitirdiği ortaya çıkmıştı.

Sneaker'dan ilham alan iPhone 7 kılıfları
Roshe isimli kılıf sadece açık mavi renk seçeneğine sahip olarak karşımıza çıkarken, Roshe isimli kılıf ise parlak kırmızı ve yeşil renk seçenekleriyle satışa sunulacak.

Arkadaşının kullandığı araç içinde objektiflere gülümseyerek poz veren Aslı Enver, Murat Boz'la ayrılığı hakkındaki soruları ise yanıtsız bıraktı.

Aslı Enver'in Özcan Deniz'e bakışları ikilinin aşk yaşadığı iddialarını yeniden gündeme getirdi.

Amerika Başkanı Trump'tan Erdoğan'a: Harika bir adam
Beyaz Saray " daki görüşmeyi izleyen herkes Erdoğan gibi bir lidere sahip olduğu için gurur duymalıdır" dedi. Erdoğan , Türkiye " nin Cumhurbaşkanı olmaktan öte bir anlam taşımaktadır" diye konuştu.

Enver; "Yok artık" dedim, ciddiye almamaya çalıştım ama bu haberler biraz medya manipülasyonuna dönüşmeye başladı ve sonu gelmiyor. "Bugün itibariyle asılsız ve art niyetli olduğuna inandığım, iftira boyutundaki haberler karşısında her türlü yasal hakkımı kullanacağımı bildiririm." dedi.

Beyaz Saray'dan Erdoğan-Trump fotoğrafı
Türkiye ile gerçekleşen güzel şeylerden biri de bu. "Kendisini de ailesi ile birlikte Türkiye'ye davet ediyorum" şeklinde konuştu. Baş başa görüşmenin ardından heyetlararası arası görüşme düzenlenecek, ardından iki lider öğle yemeği yiyecek.

Aslı Enver: Yasal hakkımı kullanacağım