Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » DEDİKODU | Beşiktaş Yusuf Yazıcı'yı, Trabzonspor Gökhan Töre ve Tolgay Arslan'ı istiyor

DEDİKODU | Beşiktaş Yusuf Yazıcı'yı, Trabzonspor Gökhan Töre ve Tolgay Arslan'ı istiyor

20 May 2017

İki oyuncu için Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan söz alındığı ve ligin bitmesinin ardından transfer detaylarının masaya yatırılacağı öğrenildi. Siyah beyazlılar, bordo mavililerin genç yıldızı Yusuf Yazıcı'yı almak istiyor.

Trump 'Çok gizli' bilgileri Rusya ile paylaştı
BBC Türkçe'nin haberine göre, açıklama, Trump'ın bu görüşmede devlet sırlarını Rusya'yla paylaşmakla suçlanmasının üzerine geldi. Rusya'nın ABD seçimlerine müdahalesiyle Trump'ın Beyaz Saray'a çıktığı yönündeki haberlerin ardı arkası kesilmedi.

Hürriyet " in iddiasına göre, Beşiktaş, 2016-17 sezonunun ikinci yarısında ortaya koyduğu performansla büyük beğeni toplayan Yusuf Yazıcı'yı kadrosuna katmak istiyor. Ancak Karadeniz ekibi Tolgay Arslan'ı da isitiyor. Yani Yazıcı'ya karşılık Tolgay ve Töre.

Sözcü gazetesinin iki haberine soruşturma
Türkiye'deki eğitimine Maçka Ilkokulu'nda başlayıp, ardından Özel Dost Lisesi'nde okuyup mezun oldu. "Yine Türkiye'ye geldim. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu öğle saatlerinde Sözcü Gazetesi'ni ziyaret etti.

Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, bir kez daha rotasını Beşiktaşlı futbolculara çevirdi. Geçen sezonun ikinci devresinde yaşadığı sakatlıktan sonra bir türlü toparlanamayan ve forma şansı çok az bulan Rhodolfo, ülkesinden Flamengo ile anlaştı. Süper Lig'in gelecek sezonki yeni temsilcisi Yeni Malatyaspor Aras Özbiliz'e talip olurken Veli Kavlak'tan da kendisine kulüp bulması istenecek.

Google ile işbirliği yapan İŞKUR YouTuber yetiştirecek
Google ile iş biriliğine giren Türkiye iş kurumu yeni gelir kapısını YouTuber'lık eğitimlerine başladı. Dünyanın en yaygın kullanılan video uygulaması YouTube, gençlere para kazanmanın önünü açıyor.

DEDİKODU | Beşiktaş Yusuf Yazıcı'yı, Trabzonspor Gökhan Töre ve Tolgay Arslan'ı istiyor