Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Merakla Beklenen İçerde Dizisinin 35.Bölüm Fragmanı Yayınlandı !

Merakla Beklenen İçerde Dizisinin 35.Bölüm Fragmanı Yayınlandı !

20 May 2017

Show TV'nin beğeniyle izlenen ve yavaş yavaş finale doğru yaklaşan dizisi İçerde'nin 35. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde " de sürpriz transfer kim geliyor. Ancak iki cephe arasındaki savaş, Celal'in Füsun'u kaçırtmasıyla kızıştı.

Obradovic: "Real Madrid maçı zordu ama planımız vardı"
TRİBÜNLERİN YARISINDAN FAZLASI FENERBAHÇELİ Fenerbahçe , organizasyonun İstanbul'da yapılacak olmasının avantajını hissedecek. Yapılan açıklamaya göre, yoğun ilgi sonucunda Fenerbahçe Real Madrid yarı final karşılaşmasının biletleri karaborsaya girdi.

Birincil hedefi Kudret olan Celal'in gözünü, Sarp'ı ve tüm sevdiklerini yоk еtmе hırsı bürüdü. Pazartesi günü bu soruların yanıt bulması beklenirken dizininin 35.bölüm fragmanı ve fotoğrafları da yayınlandı. İşte reyting rеkortmеni dizinin yеni bölüm fragmanı.

Google ile işbirliği yapan İŞKUR YouTuber yetiştirecek
Google ile iş biriliğine giren Türkiye iş kurumu yeni gelir kapısını YouTuber'lık eğitimlerine başladı. Dünyanın en yaygın kullanılan video uygulaması YouTube, gençlere para kazanmanın önünü açıyor.

Sarp ve Mert'in kıran kırana geçen düellosu, ikisinin de kurtulmasıyla sonuçlanır. Fakat iki karşıt cephesinin içine girdiği bu savaşta her şey Celal'in Füsun'u kaçırtması ile farklı bir boyuta taşınıyor. Korktuğu başına gelen Mert, Celal'e Füsun'a karşılık Sarp'ın hayatını teklif etti. Vicdanı ile mantığı arasında sıkışıp kalan Mert ile Sarp, bir kez daha yan yana mücadele edeceklerdir. Bu iki cephenin yaşamış olduğu savaş yüzünden gerçeklerden habersiz olan iki kardeş yeniden karşı karşıya geliyorlar. Bu hafta ise Sarp Yılmaz, Yusuf müdürü öldürmek suçundan kendini aklamaya çalışacak. Mezuniyet günü Yusuf'a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Hepsi ve daha fazlası haberimizde yer alıyor.

19 Mayıs gençlerimizin gurur günüdür
Türk Milleti, zaferlerle dolu şanlı tarihinin yanı sıra, çok büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalmış ve kalmaktadır. Yanında olanlarla beraber genelge ve kongreler düzenleyerek vatanın ve milletin tehlikede olduğunu bildirmiştir.

Kebapçı Celal (Çetin Tekindor) Sert ve acımasız bir mafya babası Celal Karabaş. Yusuf Müdür'ün ölümü ise izleyenleri şoke etmişti.

Merakla Beklenen İçerde Dizisinin 35.Bölüm Fragmanı Yayınlandı !