Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » Özge Ulusoy'dan skandal açıklama: Mankenler fakirlerle mi çıksın

Özge Ulusoy'dan skandal açıklama: Mankenler fakirlerle mi çıksın

20 May 2017

Özge Ulusoy Kıbrıs'ta katıldığı bir söyleşide öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Son güncelleme: 19 Mayıs 2017 10:30İş adamı Hacı Sabancı, Özge Ulusoy ile sevgiliyken sık sık "Parası için birliktedir" eleştirilerine maruz kalıyordu.

Trump FBI Direktörü'nden "Flynn soruşturmasını" durdurmasını istedi
Eğer bugün Temsilciler Meclisi'nde Demokratlar çoğunluğu ellerinde tutuyor olsalardı, "azil" tasarısı şimdiden yazılıyor olurdu. Moskova idaresinin seçimlere müdahale ettiği istikametindeki iddialar, FBI tarafından resmen araştırılıyor.

Altı senelik ilişkisini geçtiğimiz aylarda sonlandıran Özge Ulusoy'un şu anda birlikteliği bulunmuyor.

Sabancılar'ın veliahtı Hacı Sabancı'dan ayrılan Özge Ulusoy önce fotoğraflarını sonra da dövmesini sildirmişti.

Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Vali Baruş'un mesajı şu şekilde: "Tarih boyunca devletlerin ve milletlerin kaderlerini tayin eden önemli dönüm noktaları vardır". Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar yayımladığı mesajında, " 19 Mayıs Türk tarihinde önemli bir dönüm noktasıdır".

Sözcü'nün haberine göre, dolu bir salona konuşan ve soruları içtenlikle yanıtlayan Özge Ulusoy, bir öğrencinin sorduğu soruya verdiği cevapla şaşırttı. Bu soru ile bir hayli gerilen Ulusoy, Çağla Şıkel ve Emre Altuğ evliliğini örnek göstererek bütün mankenlerin iş adamlarıyla birlikte olmadığını savundu. "Bir şey söyleyeceğim. Mankenler gidip fakirle mi çıksınlar yani, anlamadım" diye tepki verdi. Benim paraya ihtiyacım var gibi mi duruyor sence? "Allah kimseyi muhtaç etmesin" dedi. "Aşkı üç kelimeyle tanımlarsam, eeee durun güven, yoksa aşk olmuyor herhalde ve ikinci sırada huzur..." dedi. Benim lakabım uzun fıstık. Sen de hayatındaki insanın mesela kız arkadaşının çalışmasını ekmeğini eline almasını istemez misin?

Aradığı kişide zenginliğe önem verdiğini "Mankenler fakirlerle mi çıksın" sözüyle açıkça belli etti.

Sözcü gazetesinin iki haberine soruşturma
Türkiye'deki eğitimine Maçka Ilkokulu'nda başlayıp, ardından Özel Dost Lisesi'nde okuyup mezun oldu. "Yine Türkiye'ye geldim. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu öğle saatlerinde Sözcü Gazetesi'ni ziyaret etti.

Ünlü manken, hakkında çıkan haberler üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.

Özge Ulusoy'dan skandal açıklama: Mankenler fakirlerle mi çıksın