Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Nevşin Mengü CNN Türk ekranlarından çekildi! Nevşin Mengü işinden kovuldu mu

Nevşin Mengü CNN Türk ekranlarından çekildi! Nevşin Mengü işinden kovuldu mu

23 May 2017

CNN Türk ekranlarında Ana Haber sunucusu olarak görev yapan Nevşin Mengü'nün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ABD Başkanı Donald Trump'ın görüşmesiyle ilgili "Girdisi, Çıktısı 23 Dakika Sürdü" yorumu yüzünden işinden olduğu öne sürüldü.

T24'ün edindiği bilgiye göre Mengü, CNN Türk'te çalışmaya devam edecek ancak artık ana haber bültenlerini sunmayacak. Kanal yönetimi, güzel sunucuyu ekrandan almıştı.

İspanya La Liga'da Real Madrid 5 yıllık hasreti bitirdi
Son 5 yıldır şampiyonluk yarışından uzak kalan Real Madrid , bu şampiyonluk ile hasretine son verdi. Bu yüzden hep daha fazlasını ister.

Kişisel Twitter hesabından konuya ilişkin bir mesaj paylaşan Mengü, "Döneceğim, yakında görüşürüz" diye yazdı.

Mengü'nün bu ifadelerinin AK Parti'de rahatsızlık yarattığı ve CNN Türk yönetiminin Mengü'ye yayına çıkmayacağını tebliğ ettiği iddia edildi. Mengü ise Twitter'dan cevap verdi.

Olympiakos-CSKA Moskova maçında Slovak hakem Damir Javor atandı
Son bölümde toparlanan Yunan temsilcisi, farkı 6 sayıya indirdi ve ilk çeyrek 18-12 CSKA Moskova üstünlüğüyle sona erdi. Basketball'un haberine göre İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu'ndaki maça Yunan ekibinin taraftarları damgasını vurdu.

Gazeteci Mehmet Ali Önel, Nevşin Mengü'nün 'girdisi çıktısı 22 dakika' dediği cümleleri şu sözlerle eleştirdi. Ted Ankara Koleji'nde, Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü'nde eğitim gören Nevşin Mengü, Galatasaray Üniversitesi'nde Yüksek Lisans eğitimi aldı. Böylece televizyonculuk tarihine geçti.

Bu hafta en çok altın kazandırdı
Bu hafta, bireysel emeklilik fonları yüzde 0,01 değer kaybederken, yatırım fonları yüzde 0,10 değer kazandı. Borsa İstanbul'da, BIST 100 endeksi günü yüzde 0,60 düşüşle 95.147,34 puandan tamamladı.

Nevşin Mengü CNN Türk ekranlarından çekildi! Nevşin Mengü işinden kovuldu mu