Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimine silahlı saldırı (1)

Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimine silahlı saldırı (1)

25 May 2017

Dr. Berilgen'in hastanedeki makam odasında silahlı saldırıya uğradığı bildirildi. Dr. Muhammed Said Berilgen, müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Dr. Mehmet Said Belirgen, makamında silahlı saldırıya uğradı.Saldırının ardından aynı hastanede tedaviye alınan Başhekim Prof. Saldırgan Gök, aynı silahla intihara kalkıştı. Dr. Berilgen, hastanemizde tedavi altına alınmıştır. Medikal malzemeler satan S.G., Başhekim Prof.

Sarp Levendoğlu, Derya Şensoy aşkı belgelendi
Birce Akalay ile evli olduğu dönemde Derya Şensoy ile yasak aşk yaşadığı konuşulan Sarp Levendoğlu sonunda yakayı ele verdi. Ancak çıkışta hayranlarının isteğini kırmayıp fotoğraf çektirmek için bekleyince kaçış macerası sona erdi.

1967 doğumlu Prof. Dr. Mehmet Said Berilgen, 2012 yılında Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekim görevine getirilmişti. Silah seslerini duyarak odaya giren görevliler duruma müdahale etti. Prof. Dr. Berilgen, evli ve 4 çocuk babasıydı.

Olympiakos-CSKA Moskova maçında Slovak hakem Damir Javor atandı
Son bölümde toparlanan Yunan temsilcisi, farkı 6 sayıya indirdi ve ilk çeyrek 18-12 CSKA Moskova üstünlüğüyle sona erdi. Basketball'un haberine göre İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu'ndaki maça Yunan ekibinin taraftarları damgasını vurdu.

Öte yandan saldırının ardından intihar girişiminde bulunan S.G, aynı hastanede ilk müdahalesinin ardından Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Dr. Mehmet Sait Berilgen'in sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi. 2'si kalbinden, biri sağ göğsünden olmak üzere 3 kurşunla yaralanan Berilgen kanlar içerisinde yere yığıldı.

IPhone 8 diğer iPhone modelleri ile yan yana görüntülendi
Dikkate değer bir başka nokta da büyük bir merakla beklenen telefonda kamera modülünün dikey şekilde konumlandırılacak olması. Apple iPhone 7s Plus üzerindeki ikili kameralar, iPhone 7 Plus'da görülenle aynı yerde ve oryantasyonda kalacaklar.

Olayla ilgili soruşturma devam ederken, silahlı saldırıyla ilgili detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Üç kurşun ile ağır yaralanan Başhekim Berilgen, acilen ameliyata alınmıştır. Medikalci arkadaşları da, Sercan Gök'ün maddi anlamda sıkıntı yaşadığı, bu yüzden de icralık olduğu için Başhekim Prof. Tartışma sırasında Gök'ün üzerindeki tabancayı çekerek Prof. 5 yıldır başhekimlik görevini yürüttüğü öğrenilen Berilgen'in naaşı otopsi için vurulduğu hastanenin morguna kaldırıldı.

Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimine silahlı saldırı (1)