Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Antalya Büyükşehir Belediyesi otogar arazisini satışa çıkardı

Antalya Büyükşehir Belediyesi otogar arazisini satışa çıkardı

26 May 2017

Büyükşehir, yeni otogarı Döşemealtı İlçesi'ne yapacak.Büyükşehir Belediyesi, Döşemealtı'nda 100 dönümlük alana taşınması gündemde olan Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali'nin alanını ihaleyle satışa çıkardı. Konut ve ticari alana uygun arazi için belirlenen tutar ise 645 milyon 950 bin lira. Her iki gayrimenkulün toplam bedeli ise 645 milyon 950 bin₺ olarak belirlendi.

Cavaliers, NBA finaline bir adım uzaklıkta
LeBron, Irving ve Love'dan oluşan "Big Three" kaydettiği toplam 93 sayıyla, playoff etabındaki en skorer maçlarına imza attı. Cavaliers kazanması halinde NBA finalinde üst üste 3. kez Golden State Warriors'ın rakibi olacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali'nin ihale ile satışa çıkardığını duyurdu. Arazinin toplam alanı 144 bin metrekare ve turizm, ticaret ve konut yatırım alanı şeklinde nitelendiriliyor. "EXPO alanı ile tramvay bağlantısı, anayolların kesişme noktasında 1.8 emsal, yüzde 70 ticari, yüzde 30 konut alanı, kat sınırı yok, satışta KDV yok". Arazisi üzerinde kat sınırı da yok.

Orlando Bloom ile Birlikte Olan Garson, Çırılçıplak Müdüre Yakalandı
Viviana ve Orlando arasında birbirlerini gördükleri ilk andan itibaren büyük bir elektrik oluştu. Genel müdür, Ross'u Orlando Bloom'un yatağında çıplak halde yatarken gördü.

Satışa çıkan otogar arazisi ile akaryakıt istasyonu ihalesi 5 Haziran 2017 Pazartesi saat 14.00 ve 14.30'da Antalya Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu'nda olacak. Yenidoğan Mahallesi'ndeki 144 bin 523,87 metrekare büyüklüğü olan otogar alanı 620 milyon 650 bin ile satılırken 4 bin 783,76 metrekare yüzölçümlü olan akaryakıt- istasyon alanı ise 25 milyon 300 bin₺ ile satışa sunulacak. İhale bedeli yüzde 25'i peşin, kalan miktar ise bir yılda taksitler halinde ödenebilecek. İtirazların reddi kabul edilirken, ulaşım önerisi kabul edilmişti. Şehir Plancıları Odası Antalya Şubesi de konuyu yargıya taşımıştı.

Mısır'da Kıptileri taşıyan otobüse saldırı: 26 kişi hayatını kaybetti
Mısır devlet televizyonu da Kıpti kafilenin Minye'de, Kahire'nin 220 km güneyindeki St. Mark kilisesi girişindeki bombalı saldırı da 40'tan fazla kişinin ölümüne yol açmıştı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi otogar arazisini satışa çıkardı