Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Burak Yılmaz'ın takımı farklı yenildi

Burak Yılmaz'ın takımı farklı yenildi

28 May 2017

Çin Süper Ligi'ndeki 11. hafta karşılaşmasında Beijing Guoan, konuk olduğu Şanghay SIPG'e 5-1 yenildi. Beijing Guoan'ın tek golü 90. dakikada Burak Yılmaz'dan geldi.

SON DAKİKA! Mehmet Görmez'den FETÖ'ye skandal mektup!
Yurtdışı Din Hizmetleri Konferansı'nda din adamlarıyla bir araya geldi. "Sadece onların yapabileceği bir fitnedir" diye konuştu. Mehmet Görmez'in bu talimatı darbeye direnişte çok önemli bir kilometre taşı olarak kabul edilmekte.

Rakibi karşısında üstün bir performans sergileyen ev sahibi ekip, sahadan 5-1 gibi farklı bir skorla galip ayrıldı. Burak Yılmaz, 8 lig maçında 7. golünü kaydetti.

Google'a vergi kaçırmaktan rekor ceza
Faturaların İrlanda'da kesilmesi nedeniyle Türkiye'yi çok yüksek oranlarda vergi kaybına uğratan Google'a para cezası verildi. Türkiye'den elde edilen ticari gelirleri İrlanda'ya aktardığı belirtilen Google'a daha önceden de ceza kesilmişti.

Bu sonucun ardından Burak'ın takımı Beijing Guoan ligde 15 puanda kaldı. Oscar ve Hulk'un da forma giydiği Shanghai SIPG ise puanını 26'ya çıkardı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi otogar arazisini satışa çıkardı
Antalya Büyükşehir Belediyesi Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali'nin ihale ile satışa çıkardığını duyurdu. Konut ve ticari alana uygun arazi için belirlenen tutar ise 645 milyon 950 bin lira.

Burak Yılmaz'ın takımı farklı yenildi