Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Galatasaray, Bruma için pazarlık masasına oturdu

Galatasaray, Bruma için pazarlık masasına oturdu

28 May 2017

Bruma'nın transferi için Leipzig ile görüşen Galatasaray, önlemini aldı ve kanatlarına takviye yapacağı ismi Ankara'da buldu. Bruma da Galatasaray'a en az 17 en fazla da 18.5 milyon euro'ya malolacak. "Yeni sözleşme teklifinde ücretini artırdık ama kararı Bruma verecek". Onların belirlediği isimleri İgor Tudor, Cenk Ergün'le birlikte izliyor. Gomis ile görüşmelerin olup olmadığı konusunda ise Ergün, birçok futbolcuyla görüşüldüğünü fakat henüz imza aşamasında olunmadığı için isim vermenin doğru olmadığını söyledi.

Bruma ile ilgili medyaya yansıyan transfer haberleri ile ilgili açıklama Futbol Direktöründen Geldi Ergün Yaptığı açıklamada "Leipzig dahil olmak üzere başka kulüplerin de ilgisi var. Bruma'nın da ilgilerden bilgisi ve haberi de var. Şu anda bir seviyeye gelmiş görüşme yok". Daha önce yapılmış transferlere ben dünya kadar para ödedim.

Erdoğan'dan yüzde yüz yerli otomobil için önemli adım
Başkalarına uygulamadıkları kriterleri bize dayatanlar yarın oyunu bizim kurallarımıza göre kurmak zorunda kalacaklar. Böylece benim vatandaşım hastanenin bir kapısından girdiği zaman, içeride gördükleri ona şifanın yolunu gösterecek.

Galatasaray genç oyuncusu Bruma ile bir türlü uzlaşmaya varamadı. Şampiyon Ligi'nde mücadele edecek olmasından dolayı Leipzig'e sıcak bakıyor ancak onun da beklentisi kulüplerin anlaşması.

"Fatih Terim şu anda milli takımın hocası". Oyunculara ödenen senelik ücreti 3 milyon avro bandında tutan RB Leipzig, bu sebepten geçtiğimiz yaz Euro 2016 ile parlayan İsviçreli golcü Breel Embolo'yu Schalke 04'e kaptırdı. 'Hiçbir yere gitmiyorum paramı da istiyorum' dedi. Soyunma odasına inmek gibi bir tarzım yok ama üzüntümü futbolcularla paylaşmak istedim. "Bana istediklerini söyleyebilirler. Ama Galatasaray başkanlığına saygısızlık yapılmamalı." diye konuştu.

Moody's Çin'in kredi notunu düşürdü
Moody's Investor Service'in Çin'in kredi notunu düşürmesinin ardından sanayi metallerinde düşüş başladı. Kuruluş son olarak 1989'da ülke notunu A3'ten Baa1'e indirmişti.

∑ "Rehin edilen hisseleri sattık". Bizim kasamıza hiçbir şey giremedi bu satıştan.

Kendisinin kardeşi Mehmet Özbek üzerinden yıpratılmaya çalışıldığını ileri süren Dursan Özbek, yapılacak yeni bir başkanlık seçiminin kulübü yavaşlatacağını kaydetti.

Antalya Büyükşehir Belediyesi otogar arazisini satışa çıkardı
Antalya Büyükşehir Belediyesi Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali'nin ihale ile satışa çıkardığını duyurdu. Konut ve ticari alana uygun arazi için belirlenen tutar ise 645 milyon 950 bin lira.

Galatasaray, Bruma için pazarlık masasına oturdu