Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Melania Trump'ın ceketi 185 bin lira!

Melania Trump'ın ceketi 185 bin lira!

28 May 2017

Sicilya'nın Catania kentinde ve Taormina bölgesinde gerçekleşen zirveye, kadın liderlerin eşleriyle biraraya gelen ABD First Lady'si Melania Trump ceketi damgasını vurdu. Trump'ın 51.500 dolarlık ceketinin Dolce&Gabbana'nın Alta Moda koleksiyonundan olduğu tahmin ediliyor.

Mahkeme booking.com'un itirazını reddetti
Ardından 29 Mart 2017 tarihinde mahkeme booking .com "un Türkiye'deki faaliyetlerine tedbiren durdurma kararı çıkardı". Booking .com'un kendisi hakkında verilen engelleme kararına yaptığı itiraz mahkeme tarafından reddedildi .

ABD'nin First Lady'si, Dolce&Gabbana tasarımlarını daha önce katıldığı birçok etkinliklikte tercih etmişti. Melania Trump, Başkan Trump'ın elini tokatlayınca Donald Trump sosyal medyanın da diline düştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Seyahatten Sonra Merkez Yürütme Kurulumuzu Belirlemiş Olacağız
Ama grup toplantılarında haftalık konuşmalarımızı yapacağız. (AB süreci) "Biz elimizden gelen her şeyi yapıyoruz". Cumhurbaşkanlığı'ndaki oluşturacağım bir ekiple ve partimizde oluşturacağımız ekiple bunları takibe alacağız.

Melania Trump, oldukça gösterişli olan ceketini, bej renkli sade bir elbise ile birlikte giydi.

Paris Orly Havalimanı'nda bomba ihbarı
Hemen hemen her gün metro ve havalimanlarında benzer güvenlik uygulamaları gerçekleştiriliyor. Orly Havalimanının boşaltıldığı iddiası Türk yolcuların twitter hesabından paylaşıldı.

Melania Trump'ın ceketi 185 bin lira!