Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » NBA tarihinin en skoreri: LeBron James

NBA tarihinin en skoreri: LeBron James

28 May 2017

Takımı Cleveland Cavaliers'ı üç sezon üst üste finale taşıyan 'Kral' lakaplı LeBron James, NBA play-off'larında 5 bin 995 sayıya ulaştı.

Golden State Warriors play-off tarihinde ilke imza atarak NBA finaline yükseldi.

Fırat Üniversitesi Hastanesi Başhekimine silahlı saldırı (1)
Mehmet Said Belirgen, makamında silahlı saldırıya uğradı .Saldırının ardından aynı hastanede tedaviye alınan Başhekim Prof. Medikalci arkadaşları da, Sercan Gök'ün maddi anlamda sıkıntı yaşadığı, bu yüzden de icralık olduğu için Başhekim Prof.

NBA'de Batı Konferansı finali 4. maçında San Antonio Spurs ile Golden State Warriors karşı karşıya geliyor. Bu sonuçla seriyi 4-1 önde tamamlayıp adını finale adını yazdıran Cleveland Cavaliers'ın yıldızı James, NBA play-off tarihinin en skorer oyuncusu oldu.

Cleveland Cavaliers'ın dünyaca ünlü yıldızı LeBron James, dün gece oynanan Boston Celtics maçında Michael Jordan'ı geride bıraktı.

Suudi bir iş adamı evli üç çocuklu Ivanka Trump'a talip olduğunu
Melania ve Ivanka Trump, Vatikan protokol kuralları gereği siyah birer elbise giyerken, başlarını da siyah birer tülle örttü.

James, 5 bin 762 sayısı bulunan efsane oyuncu Kerim Abdül Cabbar'ı bu ay başında Toronto Raptors'a attığı 39 basketle geçmişti. Michael Jordan ise 179 maçtaki performansıyla en skorer oyuncu olmuştu.

Uzun süre formasını giydiği San Antonio Spurs'de Manu Ginobili, NBA kariyerine veda etmeye hazırlanırken, tribünlerle birlikte Golden State Warriors oyuncuları tarafından uzun uzun alkışlandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Seyahatten Sonra Merkez Yürütme Kurulumuzu Belirlemiş Olacağız
Ama grup toplantılarında haftalık konuşmalarımızı yapacağız. (AB süreci) "Biz elimizden gelen her şeyi yapıyoruz". Cumhurbaşkanlığı'ndaki oluşturacağım bir ekiple ve partimizde oluşturacağımız ekiple bunları takibe alacağız.

NBA tarihinin en skoreri: LeBron James