Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Suudi bir iş adamı evli üç çocuklu Ivanka Trump'a talip olduğunu

Suudi bir iş adamı evli üç çocuklu Ivanka Trump'a talip olduğunu

28 May 2017

Papa Francis ile bir araya gelen Donald Trump başkanlığından bu yana çıktığı ilk yurtdışı ziyeretlerinde üç büyük dinin temsilcisi sayılabilecek ülkere gitti.

Katoliklerin lideri ve Vatikan Şehir Devleti Başkanı Papa Francesco, seçim kampanyası sırasında açıkça atışmaktan çekinmediği ve "Hristiyan olamaz" dediği ABD Başkanı Donald Trump'ı Vatikan'da kabul etti. Heyette, Donald Trump'ın eşi Melania Trump, kızı Ivanka Trump ve damadı Jared Kushner de yer aldı.

Mahkeme booking.com'un itirazını reddetti
Ardından 29 Mart 2017 tarihinde mahkeme booking .com "un Türkiye'deki faaliyetlerine tedbiren durdurma kararı çıkardı". Booking .com'un kendisi hakkında verilen engelleme kararına yaptığı itiraz mahkeme tarafından reddedildi .

İkilinin, başta iklim değişikliği ve göçmenler konularında birbirine zıt görüşlere sahip olması ve bu konularda daha önce medya aracılığıyla sert şekilde atışmaları görüşmeye olan ilgiyi arttırıyor.

Vatikan'ın ardından Roma'da İtalya Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella ve Başbakan Paolo Gentiloni ile de görüşmesi beklenen Donald Trump, daha sonra Brüksel'e gidecek.

Yaşındaki Kız Telefon Yüzünden Babasını Bıçaklayarak Öldürdü
Büyüyen tartışmanın ardından Ö.A. isimli genç kız, eline bir bıçak alarak babasının karnına sapladı. Sağlık ekiplerince özel bir hastaneye kaldırılan Dede, müdahaleye rağmen kurtarılamadı .

Donald Trump ile birlikte Suudi Arabistan'a giden First Lady Melania Trump, Kral Selman ile karşılaşma anı için kapalı bir kıyafeti tercih etse de başını kapatmamıştı.

Melania ve Ivanka Trump, Vatikan protokol kuralları gereği siyah birer elbise giyerken, başlarını da siyah birer tülle örttü.

Erdoğan'dan yüzde yüz yerli otomobil için önemli adım
Başkalarına uygulamadıkları kriterleri bize dayatanlar yarın oyunu bizim kurallarımıza göre kurmak zorunda kalacaklar. Böylece benim vatandaşım hastanenin bir kapısından girdiği zaman, içeride gördükleri ona şifanın yolunu gösterecek.

Papa, son olarak Amerikan ordusunun nükleer olmayan en güçlü bombasına "Tüm bombaların anası" diye adlandırmasına, "Bir bombaya 'Tüm bombaların anası' denmesinden utanç duyuyorum". Haberde, Papa-Trump görüşmesinin, araya ABD'deki Katolik Kilisesi temsilcilerinin girmesi, Papa'nın nisan ayı sonunda Mısır ziyareti dönüşünde "Talep eden her liderle görüşürüm." ifadesini kullanmasının ardından hızla ayarlandığı kaydedildi.

Suudi bir iş adamı evli üç çocuklu Ivanka Trump'a talip olduğunu