Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Fenerbahçe bayrağı köprüye yeniden asıldı

Fenerbahçe bayrağı köprüye yeniden asıldı

30 May 2017

Fenerbahçe, THY Euroleague'de şampiyon olarak Türkiye basketbol tarihinde bir ilki gerçekleştirmiş ve bu nedenle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne Fenerbahçe bayrağı asılmıştı. Yakalanan 4 kişi hakkında "6222 Sayılı Kanuna Muhalefet" suçundan işlem yapıldı.

Yapılan açıklamada olaya karıştığı belirlenen diğer kişilerin yakalanmasına yönelik çalışmaların devam ettiği ifade edildi.

NBA tarihinin en skoreri: LeBron James
James, 5 bin 762 sayısı bulunan efsane oyuncu Kerim Abdül Cabbar'ı bu ay başında Toronto Raptors'a attığı 39 basketle geçmişti. NBA'de Batı Konferansı finali 4. maçında San Antonio Spurs ile Golden State Warriors karşı karşıya geliyor.

Dün gece 22.30 sıralarında, 15 Temmuz Şehitler köprüsünde asili bulunan Fenerbahçe bayrağını önce yakıp ardından denize atan M.C.E, G.D, Ö.?, ve B.C isimli 4 holigan yakalanarak göz altına alındı.

Beşiktaş'ın şampiyonluğu sonrası son dakika gelişmeleri de var. Fenerbahçe bayrağı taraftarlar tarafından yakıldı. Fenerbahçe Spor Kulübü de resmi internet sitesinden bir açıklama yaptı. Bir grup siyah-beyazlı taraftar, Fenerbahçe Basketbol Takımı'nın Euroleague şampiyonluğunun ardından 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asılan sarı-lacivertli takımın bayrağını yaktı.

Sivas'ta 19 Mayıs tekbirlerle kutlandı
Düzenlenen etkinliklerle birlikte 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı. Daha sonra Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sporcuları tarafından wushu gösterisi gerçekleştirildi.

Bu arada Fenerbahçe bayrağı hem 15 Temmuz hem de Fatih Sultan Mehmet köprülerine asıldı.

TBMM Darbe Girişimi Raporu 4,5 ayda hazırlandı
Raporda, FETÖ'nün iktidardaki tüm partilerle yakın olduğu, sadece bir parti ile yakınlık tespit edilemediği bilgisi de yer aldı. Fetullah Gülen 15 Mart 1967 yılında bir partiye CHP'ye bir tahsilat makbuzu var, 5 bin lira bağışta bulunduğu anlaşılıyor.

Fenerbahçe bayrağı köprüye yeniden asıldı