Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Hülya Koçyiğit'in sağlık durumu nasıl? Son mesajı sevenlerini üzdü

Hülya Koçyiğit'in sağlık durumu nasıl? Son mesajı sevenlerini üzdü

30 May 2017

Hülya Koçyiğit, iyi geçen ameliyatıyla birlikte tedirgin ve korkulu bekleyişi bir nebze olsa da azalttı.

Koçyiğit, bir süre önce nefes almakta zorlandığını açıklamıştı. Ağrılarım için epiduraldan verdikleri ilaçları kestiler ama dayılmaz, şiddetli ağrılarıma damardan ve ağızdan ilaç almaya devam ediyorum.

Darüşşafaka Doğuş yarı finalde
Bu sonuçla seriyi 2-0'a getiren Darüşşafaka Doğuş , yarı finalde Fenerbahçe-TOFAŞ eşleşmesinin galibiyle karşı karşıya gelecek. Daçka'da ise Brad Wanamaker 20 sayı, 5 asistlik performansıyla maçın en skorer ismi olurken, parkede fark yaratan isimdi.

Hülya Koçyiğit'in ABD'nin New York kentinde geride bıraktığımız hafta başında akciğerindeki kanserli bölge ameliyatla alınmıştı. "Özetle sıkıntım çok" diyerek çektiği acıları dile getirdi.

Sevenleri tarafından sağlık durumu merak edilen Hülya Koçyiğit ikinci açıklamasını da yaptı. Hülya Koçyiğit, ameliyatı ve şimdiki sağlık durumu ile ilgili sosyal medyadan sevenleri için paylaşımda bulundu.

TBMM Darbe Girişimi Raporu 4,5 ayda hazırlandı
Raporda, FETÖ'nün iktidardaki tüm partilerle yakın olduğu, sadece bir parti ile yakınlık tespit edilemediği bilgisi de yer aldı. Fetullah Gülen 15 Mart 1967 yılında bir partiye CHP'ye bir tahsilat makbuzu var, 5 bin lira bağışta bulunduğu anlaşılıyor.

"Herkese hayırlı Ramazanlar dilerim, hala hastanedeyim ve ancak size cevap verebiliyorum". Ama sabrediyorum, şükrediyorum. Bu mübarek günde bana ulaşmaya çalışan sevenlerim, dostlarım, ailem var. Sizler varsınız... Çünkü sevginiz, yaşam enerjisi.

Galatasaray, Bruma için pazarlık masasına oturdu
Bruma'nın transferi için Leipzig ile görüşen Galatasaray , önlemini aldı ve kanatlarına takviye yapacağı ismi Ankara'da buldu. Soyunma odasına inmek gibi bir tarzım yok ama üzüntümü futbolcularla paylaşmak istedim. "Bana istediklerini söyleyebilirler.

Hülya Koçyiğit'in sağlık durumu nasıl? Son mesajı sevenlerini üzdü