Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Sinan Gümüş: Yasin Öztekin'i kırmamak için 2 gol attım

Sinan Gümüş: Yasin Öztekin'i kırmamak için 2 gol attım

30 May 2017

Yasin ağabey "Sinan bir gol atacak" demiş. Ben de onu kırmamak için iki gol attım. "Sonradan duydum. Ona teşekkür ederim." ifadelerini kullandı.

Aytemiz Alanyaspor: 2 - Galatasaray: 3
Jan Olde Riekerink'le yollarını ayırdıktan sonra yoluna Igor Tudor'la devam eden Galatasaray bir türlü istikrarı yakalayamadı. Maçın son bölümlerinde zorlanan sarı-kırmızılı takım, güç de olsa 3 puanı aldı ve Fenerbahçe ile eşit puana geldi.

Son haftalarda attığı gollerle ilgili ise Sinan Gümüş, "Tabii ki sezona başlamak önemli". 3 puan aldık. Son haftaya bıraktık 3."lüğü". Çok önemli bir maçtı. Allah'a şükür 3 puan aldık. Müsabakadan önce Kayseri'ye karşı yaptığım hat-trick'i izlemiştim. Uğurlu geldi sanırım. Mayıs ayı Galatasaray'a hep şans getirmiştir, kupalar kaldırmıştır.

Suudi bir iş adamı evli üç çocuklu Ivanka Trump'a talip olduğunu
Melania ve Ivanka Trump, Vatikan protokol kuralları gereği siyah birer elbise giyerken, başlarını da siyah birer tülle örttü.

Mısır'da Kıptileri taşıyan otobüse saldırı: 26 kişi hayatını kaybetti
Mısır devlet televizyonu da Kıpti kafilenin Minye'de, Kahire'nin 220 km güneyindeki St. Mark kilisesi girişindeki bombalı saldırı da 40'tan fazla kişinin ölümüne yol açmıştı.

Sinan Gümüş: Yasin Öztekin'i kırmamak için 2 gol attım