Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Samsung'un Esnek OLED Ekranına Ait İlk Video Geldi

Samsung'un Esnek OLED Ekranına Ait İlk Video Geldi

31 May 2017

Samsung'un en başarılı akıllı telefon modellerini sunan markalardan biri olduğu herkes tarafından kabul görülmüş bir düşünce olarak öne çıkıyor.

Aytemiz Alanyaspor: 2 - Galatasaray: 3
Jan Olde Riekerink'le yollarını ayırdıktan sonra yoluna Igor Tudor'la devam eden Galatasaray bir türlü istikrarı yakalayamadı. Maçın son bölümlerinde zorlanan sarı-kırmızılı takım, güç de olsa 3 puanı aldı ve Fenerbahçe ile eşit puana geldi.

Samsung'un geçtiğimiz günlerde 9.1 inçlik gerilebilir ekranını tanıttığını duyurmuştuk. Samsung şimdi de 9.1 inçlik gerilebilir ekranın videosunu paylaştı.

Mustafa Ceceli'nin yeni sevgilisi Selin İmer kimdir, nereli kaç yaşında?
Mustafa Ceceli ve Selin İmer'in , haklarında yapılan haberlerden bir süre uzak kalmak istedikleri iddia edildi. Selin İmer'in adı Doruk Kaya , Alican Ulusoy ve Beşiktaş eski Başkanı Serdar Bilgili gibi ünlülerle anılmıştı.

Samsung, geçen hafta gerilebilir OLED ekran duyurusunu yaptıktan sonra, teknolojiyi yakın bir gelecekte sergileyecek ilginç bir bölmeli ekran videosu yayınladı. Ekran hakkında fazla görsel sunmayan Samsung, bugün bir video yayınlayarak, ekranın çalışmasını gözler önüne serdi.

NBA tarihinin en skoreri: LeBron James
James, 5 bin 762 sayısı bulunan efsane oyuncu Kerim Abdül Cabbar'ı bu ay başında Toronto Raptors'a attığı 39 basketle geçmişti. NBA'de Batı Konferansı finali 4. maçında San Antonio Spurs ile Golden State Warriors karşı karşıya geliyor.

Samsung Display tarafından paylaşılan bu videoda, ekranın nasıl gerilebildiği ve bu gerilme sırasında sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ettiğini görüyoruz. Samsung yetkilileri daha önce piyasaya sürülen esnek panellerin sadece tek doğrultuda esnediğini belirtirken, yeni esnek OLED ekranın her iki yöne doğru da esneyebildiğini aktardı. Fakat bu sürenin çok uzun olmayacağı düşüncesi de var.