Pazartesi, 25 Eylül 2017
Latest news
Main » Dolar/TL yılın en düşük seviyesine geriledi

Dolar/TL yılın en düşük seviyesine geriledi

02 Haziran 2017

ABD Tarımdışı istihdam verisinin açıklanmasından önce 3.53 lira olan dolar, açıklamanın hemen ardından 3.5189'a geriledi.

Markafoni'den sonra Amazondan da flaş karar! BuyVip kapatılıyor!
Geçtiğimiz Nisan ayından bu yana kapanacağı konuşulan, Almanya , İspanya ve İtalya'da faaliyet gösteren BuyVip servisi Amazon'un açıklamasına göre bugün kapatılacak.

Euro/dolar paritesi, uluslararası piyasada önceki kapanışa göre yüzde 0.6 değer kazancıyla 9 Kasım 2016 tarihinden bu yana en yüksek seviyesi olan 1.12'yi gördü.

Vatanım Sensin 30. bölüm fragmanı yayınlandı
Askerlerin eşyalarını, Yunan konağı bahçesine bırakan kadınlar, yaşadıkları durumun anlaşılması için büyük bir hareket yaparlar. Vasili'nin Cevdet üzerinde ne gibi planları var? Ayrıca Yunanlılar arasında hain olduğu anlaşılacak başka belgelerde buluyor.

ABD'de tarım dışı istihdam verisi mayıs ayında 132 bin artarak beklentilerin altında kaldı. Kısa vadede yönü belirleyecek olan en kritik gelişme Fed'in haziran toplantısı.

Vergi ve trafik cezalarına indirim geldi
Bu eѕnaf, aftan yararlanıр рeşin ödemeyі terсih ederse 64 bin 370 lirа yerine 51 bin 580 lіra ödеyеrеk temize çıkаcаk. Peşin ödeme seçeneği de bulunan sistemde bu seçeneği seçen vatandaşlara gecikme zamları ve faizler uygulanmayacak.

ABD'de tarım dışı istihdam verisi Mayıs ayında 138 bin arttı. İşsizlik oranı %4.3 ile 16 yılın en düşük seviyesinde.

Dolar/TL yılın en düşük seviyesine geriledi