Pazartesi, 25 Eylül 2017
Latest news
Main » Markafoni'den sonra Amazondan da flaş karar! BuyVip kapatılıyor!

Markafoni'den sonra Amazondan da flaş karar! BuyVip kapatılıyor!

02 Haziran 2017

Geçtiğimiz Nisan ayından bu yana kapanacağı konuşulan, Almanya, İspanya ve İtalya'da faaliyet gösteren BuyVip servisi Amazon'un açıklamasına göre bugün kapatılacak.

Dolar/TL yılın en düşük seviyesine geriledi
ABD Tarımdışı istihdam verisinin açıklanmasından önce 3.53 lira olan dolar , açıklamanın hemen ardından 3.5189'a geriledi. ABD'de tarım dışı istihdam verisi Mayıs ayında 138 bin arttı. İşsizlik oranı %4.3 ile 16 yılın en düşük seviyesinde.

Türkiye'de dün Markafoni'nin kapanma kararı almasından sonra Dünyadan da benzer haberler gelmeye devam ediyor. Amazon, modadan ev dekorasyonuna kadar bir çok lüks ürünün satışının gerçekleştiği Buyvip'i kapatma kararı aldı. "BuyVip mükemmel bir ekibe sahip ve tüm çalışanlara Amazon'da kariyerlerini sürdürme olanağı sağladık" denildi.

Mustafa Ceceli'nin yeni sevgilisi Selin İmer kimdir, nereli kaç yaşında?
Mustafa Ceceli ve Selin İmer'in , haklarında yapılan haberlerden bir süre uzak kalmak istedikleri iddia edildi. Selin İmer'in adı Doruk Kaya , Alican Ulusoy ve Beşiktaş eski Başkanı Serdar Bilgili gibi ünlülerle anılmıştı.

Amazon'un BuyVip'e destek vermesine rağmen yere pazarda Vente Privee ve Showroomprive ile olan rekabette kar sağlayamadığı söyleniyor.

Android'in yaratıcısı Andy Rubin, Essential ile karşımıza çıkıyor
Essential Phone , en üst düzey tasarım çizgileri ve özellikleri ile yalnızca 700 dolarlık bir fiyat etiketine sahip. Aralık 2015'te ise Rubin'in Android akıllı telefonlar üreten yeni bir şirket kuracağı söylenmeye başlanmıştı.

İspanya'daki BuyVip sitesi, 2012 yılında AmazonBuyVIP olarak isim değiştirmişti.

Markafoni'den sonra Amazondan da flaş karar! BuyVip kapatılıyor!