Pazartesi, 25 Eylül 2017
Latest news
Main » PTT'den "sahte işe alınma yazıları"na karşı uyarı"

PTT'den "sahte işe alınma yazıları"na karşı uyarı"

02 Haziran 2017

PTT AŞ'den yapılan açıklamada, faaliyet gösterdiği sektörlerde hizmet kalitesi ve çeşitliliğini daha da artırarak dünya markası olma hedefine emin adımlarla ilerleyen Şirketin, ülke ekonomisine ve istihdama önemli katkılarda bulunmaya devam ettiği vurgulandı. Şirketten yapılan açıklamada, personel alımlarıyla ilgili detayların DPB ve kurum internet sitesinden duyurulduğu belirtilirken, Genel Müdürlüğe ulaşan bazı belge ve bilgilerden hareketle, şirketle ilgisi bulunmayan bazı kişilerin asılsız belge düzenledikleri ve sahte şirket atetleri kullanarak işe alınma atama yazıları gönderdikleri, bu yolla maddi kazanç elde etmeye çalıştıkları belirtildi.

Kuzey Kore'de iPad İsimli Tablet Üretildi!
Tablette WebMD isimli sağlık sitesinin Kuzey Kore versiyonu olarak nitelenebilecek bir yazılım yüklü olarak sunuluyor. Ryonghung iPad HDMI kablosu ve harici klavyesi ile Kuzey Korelilerin kullanımında olacak.

Yapılan uyarıda şirketle ilgisi olmayan bazı şahısların asılsız belgelerle "sahte işe alınma/atama yazıları" gönderdikleri ve bu yolla maddi kazanç elde etmeye çalıştıkları belirtildi ve bunlara itibar edilmemesi gerektiği ifade edildi. PTT'nin resmi açıklaması haricinde hiçbir ilanı veya bilgiye riayet etmeyiniz. Resmi duyuru için TIKLAYINIZ.

Ünlü komedyen ABD'yi salladı: Trump'ın kesik başıyla poz verdi!
En küçük oğlu Barron'ın henüz 11 yaşında olduğunu ve bu görüntüden etkilendiğini söyleyen Trump , Kathy Griffin'e " hasta " dedi. Trump'ın 2016 seçimlerindeki Demokrat rakibi Hillary Clinton'ın kızı Chelsea Clinton da fotoğrafa, "Barbarca ve yanlış".

ASUS ROG Zephyrus: Dünyanın En İnce Dizüstü Oyun Bilgisayarı
Asus , en yeni ROG Zephyrus'un " Nvidia GeForce GTX 1080'a sahip dünyanın en ince oyun laptopu" olduğunu iddia ediyor. Asus ROG Zephyrus'un ne zaman çıkacağı veya fiyatının ne olacağı hakkında şimdilik bir açıklama yok.

PTT'den