Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Çaykur Rizespor'da Aytemiz Alanyaspor maçı hazırlıkları

Çaykur Rizespor'da Aytemiz Alanyaspor maçı hazırlıkları

03 Haziran 2017

Spor Toto Süper Lig'de kalma yolunda yarın kendi saha ve seyircisi önünde Aytemiz Alanyaspor ile kritik bir maça çıkacak olan Çaykur Rizespor için bugün bir destek yürüyüşü düzenlendi. Aytemiz Alanyaspor, bu sabah bir ter antrenmanı yapacak ve öğleden sonra havayoluyla Rize'ye hareket edecek.

Dış ticaret açığı geçen yıla göre yüzde 49,5 arttı!
Buna göre, mayısta geçen yılın aynı ayına göre ihracat yüzde 9,49 artarak 13 milyar 224 milyon dolara yükseldi. Bu ülkeyi sırasıyla 881 milyon dolarla Birleşik Arap Emirlikleri ve 831 milyon dolarla Irak izledi.

Rize Denizbank Şube Müdürü Özgür Devrim Güvensoy, amaçlarının taraftarları teşvik ve hafta sonu oynanacak olan maça motive etmek olduğunu belirterek; "Çaykur Rizespor'un her zaman yanında olduk. Gelen müşterilerimizi ve bütün taraftarları maça davet ediyoruz" diye konuştu. Takıma ve teknik heyete güvendiklerini ifade eden Mete, "Son haftalarda takımımız zorlu bir süreçten geçmesine rağmen büyük mücadele azmi ortaya koydu". Sezon boyunca yanımızda olmayan futbol şansını da yakalayarak son beş haftada iyi işler yaptık. İyi bir ekip kurduk ancak eksiklikler ve haltalarımız oldu. "Bugün ligde kalma günü" dedi. "SEZONA BEDEL FİNAL MAÇINA ÇIKACAĞIZ" Ligin zorlu ekibi Aytemiz Alanyaspor ile karşılaşacaklarını ancak sadece kendilerinin kazanmasının yetmeyeceğini ifade eden Mete, şunları söyledi: "Öncelikle kendi işimize bakacağız ve kazanacağız". Son 90 dakikada taraftarımız da takıma büyük destek verecek. İstanbul ve Ankara´dan taraftarlar otobüslerle Rize´ye geliyor.

Rusya Türk gıda ürünlerine yönelik kararnameyi yayınladı
Rusya Başbakan Yardımcısı Arkadiy Dvorkoviç , Türkiye'den kısıtlı hacimlerde domates ithalatın söz konusu olabileceğini söyledi. Kararnameye göre Türkiyeden ithal edilmesi yasaklanan gıda ürünlerinin domates hariç tümünün ithalatı tekrar serbest bırakıldı.

ASUS ROG Zephyrus: Dünyanın En İnce Dizüstü Oyun Bilgisayarı
Asus , en yeni ROG Zephyrus'un " Nvidia GeForce GTX 1080'a sahip dünyanın en ince oyun laptopu" olduğunu iddia ediyor. Asus ROG Zephyrus'un ne zaman çıkacağı veya fiyatının ne olacağı hakkında şimdilik bir açıklama yok.

Çaykur Rizespor'da Aytemiz Alanyaspor maçı hazırlıkları