Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Ehliyet ve pasaport başvuruları için önemli açıklama

Ehliyet ve pasaport başvuruları için önemli açıklama

03 Haziran 2017

Pasaport ve sürücü belgesi alacak vatandaşlar için yeni bir dönem başladı.

Emniyet Genel Müdürlüğü, randevusuz ehliyet ve pasaport alınabileceğini duyurdu. 2 kez randevu alıp işlem yaptırmaya gelmeyen vatandaşların pasaport ve tescil birimlerine şahsen gelerek müracaat etmeleri gerekecek. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Ankara, İstanbul ve İzmir'de hafta içi normal çalışma saatlerine ek olarak 17.00-19.00 saatleri arasında, şahsen yapılan müracaatlarda randevu aranmaksızın işlem yapılacağı bildirildi.

Nihat Hatipoğlu Ramazan ayında 600 bin lira kazanacak
Habertürk Gazetesinden Mustafa Doğan'ın haberine göre ramazan programı sunucularından Nihat Hatipoğlu en yüksek ücreti alanlardan. Fatih Sultan Mehmet'i oynamaya hazırlanan Kenan İmirzalıoğlu ise bölüm başına 145 bin lira için imza attı.

Bu uygulamanın ilk olarak İstanbul Ankara ve İzmirde uygulanacağı belirtilirken vatandaşların Saat 17:00 ve 19:00 saatleri arasında randusuz bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Ehliyet ve pasaport alımı için işlem yaptıracak vatandaşları uyaran yetkililer, vatandaşların mağduriyet yaşamaması için gerekli işlemleri yapmasının işlemlerin daha hızlı ve kısa sürede yapılmasını sağlayacağını belirtti.

Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü'nde neler oluyor?
Ankara Üniversitesi ve nice üniversitede solcu gruplar, PKK'lı gruplar, İslamcı gruplar ve ülkücü gruplar kamplaşıyor. Odatv'nin okul içerisinden edindiği bilgilere göre Ankara emniyeti söz konusu saldırının istihbaratını almıştı.

Cumartesi günleri ise 09.00-18.00 saatleri arasında pasaport ve tescil birimlerimiz çalışmalarına devam edecek.

Türk milletinin aklıyla alay edercesine inkar ediyorlar
Adalet Bakanı Bozdağ, Türkiye Noterler Birliğinde düzenlenen Türkiye Noterler Birliği Olağan Genel Kongresi'ne katıldı. Fetullahçı Terör Örgütü bugüne kadar gördüğümüz terör örgütlerine yöntem, yapı, işleyiş olarak benzemiyor.

Ehliyet ve pasaport başvuruları için önemli açıklama