Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Türk milletinin aklıyla alay edercesine inkar ediyorlar

Türk milletinin aklıyla alay edercesine inkar ediyorlar

03 Haziran 2017

Çatı davasında verilen ifadelere tepki gösteren Adalet Bakanı Bozdağ, "milletin aklıyla alay ediyorlar" dedi. Çünkü sosyal medyada gezen bilgilerin emin olun büyük bir kısmı algı operasyonudur.

Adalet Bakanı Bozdağ, Türkiye Noterler Birliğinde düzenlenen Türkiye Noterler Birliği Olağan Genel Kongresi'ne katıldı. Ankara'da gerçekleştirilen kongrede konuşan Bakan Bozdağ, 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili görülen davalarda, FETÖ mensuplarının ağız birliği yaparak, suçlamaları reddettiğini söyledi. "Bu terör örgütünün elebaşı, bu teröristlere ne talimat verirse versin o talimattan netice almaları mümkün değil" dedi. Nerede çıktı? PKK terör örgütünün saflarında çıktı ve diğer bir terör örgütü tarafından öldürüldü.

Mustafa Ceceli sessizliğini bozdu: Evleniyoruz
1,5 ay önce Hülya Avşar'ın programına katılan, Mustafa Ceceli bugün yaşadıklarını ekranlardan üstü kapalı itiraf etmiş. Selin İmer , bir dönem gerçek kürk giydiği için çok eleştirilmişti.

Ellerinde silahla suçüstü yakalanan örgüt mensuplarının "O ben değilim." diyerek inkarda bulunduğunu anlatan Bozdağ, birilerinin bu FETÖ mensuplarına sufleler verdiğini dile getirdi. Bunlar o kadar hain o kadar alçak o kadar karaktersiz o kadar omurgasız insanlar ki başaramadıkları darbeye dahi sahip çıkamıyorlar. Adam gibi çıkıp, "Biz yaptık; ama beceremedik" erkekliğini gösteremiyorlar.

"Parmak izi var, araştıyorlar". "O benim değil, oraya nasıl gitmiş bilmiyorum" diyor. Adil Öksüz'le yan yana gidiyor. Fetullahçı Terör Örgütü bugüne kadar gördüğümüz terör örgütlerine yöntem, yapı, işleyiş olarak benzemiyor. Size kumpas kuruyor, cennete gideceğine inanıyor. "Bambaşka bir yapıyla karşı karşıyayız" dedi.

Nihat Hatipoğlu Ramazan ayında 600 bin lira kazanacak
Habertürk Gazetesinden Mustafa Doğan'ın haberine göre ramazan programı sunucularından Nihat Hatipoğlu en yüksek ücreti alanlardan. Fatih Sultan Mehmet'i oynamaya hazırlanan Kenan İmirzalıoğlu ise bölüm başına 145 bin lira için imza attı.

FETÖ mensuplarının göründükleri gibi olmadığını vurgulayan Bozdağ, vatandaşların süren yargılamalar nedeniyle endişeye düşmemesi gerektiğini, hukukun işleyeceğini bildirdi. "Yargı, bunlara hak ettikleri ceza neyse, eninde sonunda takdir edecektir" dedi.

Terör örgütlerinin tamamının taşeron olduğuna dikkati çeken Bozdağ, bu terör örgütlerinin başka ülkelere, güçlere, hesaplara hizmet ettiğini belirtti. Darbecilerin mahkeme stratejilerinin Pensilvanya'da belirlendiğini söyledi. Türk yargısı bağımsızdır, tarafsızdır.

Kuzey Kore'de iPad İsimli Tablet Üretildi!
Tablette WebMD isimli sağlık sitesinin Kuzey Kore versiyonu olarak nitelenebilecek bir yazılım yüklü olarak sunuluyor. Ryonghung iPad HDMI kablosu ve harici klavyesi ile Kuzey Korelilerin kullanımında olacak.

Bakan yargı içerisinde, FETÖ ile bağlantısı olan kimsenin kalmadığını da belirtti: "FETÖ'nün haşhaşileri gibi aklını ve kalbini FETÖ'ye satmış yargı mensubu, Allah'ın izniyle yargımızın içinde kalmadı". "Bundan sonraki süreçte FETÖ veya diğer terör örgütleriyle irtibat ve iltisakı olan herhangi birisi olursa onunla ilgili de gerekeni yapmaktan asla çekinmeyeceğiz".

Türk milletinin aklıyla alay edercesine inkar ediyorlar