Pazar, 24 Eylül 2017
Latest news
Main » Bakan Kılıç Milli Sporcuları Ziyaret Etti

Bakan Kılıç Milli Sporcuları Ziyaret Etti

04 Haziran 2017

Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç, Avrupa Şampiyonası'na hazırlanan U20 Ümit Erkek Milli Takımımızı kamp yaptığı Bolu'da ziyaret etti. Bize de bu anlamda bir sözleri var. İnşallah onlarla beraber orada olacağız.

Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç ve beraberindeki heyet, incelemelerin ardından Şehit Özel Harekat Polis Memuru Kazım Esmer'in babasının evini ziyaret ederek taziyelerini iletti.

Vergi ve trafik cezalarına indirim geldi
Bu eѕnaf, aftan yararlanıр рeşin ödemeyі terсih ederse 64 bin 370 lirа yerine 51 bin 580 lіra ödеyеrеk temize çıkаcаk. Peşin ödeme seçeneği de bulunan sistemde bu seçeneği seçen vatandaşlara gecikme zamları ve faizler uygulanmayacak.

Ankara'dan Bilecik'e gelen Bakan Akif Çağatay Kılıç ilk olarak Söğüt İlçesinde Ertuğrulgazi Türbesini ziyaret etti.

Daha sonra Bakan Kılıç'ın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız ve Söğüt Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Nam ile spor salonu içerisinde özel olarak bir süre görüşmesi ise dikkat çekti. Bunun kıymetini iyi bilmek lazım. Tabi ki zaman zaman sabır denemesine tabi tutulan bir süreçten geçiliyor.

Nihat Hatipoğlu Ramazan ayında 600 bin lira kazanacak
Habertürk Gazetesinden Mustafa Doğan'ın haberine göre ramazan programı sunucularından Nihat Hatipoğlu en yüksek ücreti alanlardan. Fatih Sultan Mehmet'i oynamaya hazırlanan Kenan İmirzalıoğlu ise bölüm başına 145 bin lira için imza attı.

Kılıç, bakanlık olarak Kredi ve Yurtlar Kurumu haricinde son dönemde Bilecik'e 27 milyon lira yatırım yaptıklarını aktararak, "Bu ciddi bir rakam". Adil olacağız ama acımayacağız. Bu sene aldığımız bir kararla inşallah önümüzdeki yıldan itibaren Söğüt'ü bu program içine dahil edeceğiz. Zaten bu ülkeye ihanet edenlerin sonu her zaman hüsran olmuştur. Bugün de Söğüt'te şenliklerin yapılmış olduğu stad alanını gezdik orayı da inşallah sayın valimizin hızlı müdahalesiyle bizim de katkılarımızla bu seneki şenliklere yetiştirip üstünün kapanması ilgili çalışmayı hayata geçiriyoruz. 15 Temmuz gecesi ülkemizi karanlığa gömmeye çalışan hain FETÖ terör örgütünün başını çektiği darbecilerin ortaya koymuş oldukları o ihanetin bertaraf edilmesinde milletimizin katkısı çok büyük. "Hainlik edenler, Türk adaletinin önünde hesap verecektir." dedi. Şimdi de devam eden 15 Temmuz ilgili bir dava süreci başladı ve devam ediyor. Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın bu davalar konusunda çok yakın takipte.

İftar programına, Bakan Çağatay Kılıç'ın eşi Eda Kılıç ve kızı Ece Kılıç da katıldı. Bizler yakınd takipteler. Parti teşkilatımız ve milletvekillerimiz yakın takipteler. Buradan Gençlik Merkezi ve KYK'ya gideceğiz. Vali Süleyman Elban, Bakan Kılıç'a Ertuğrul Gazi börkü ve Kayı bayrağı hediye etti. İnşallah en kısa sürede hak ve adalet yerini bulacaktır.

Ünlü komedyen ABD'yi salladı: Trump'ın kesik başıyla poz verdi!
En küçük oğlu Barron'ın henüz 11 yaşında olduğunu ve bu görüntüden etkilendiğini söyleyen Trump , Kathy Griffin'e " hasta " dedi. Trump'ın 2016 seçimlerindeki Demokrat rakibi Hillary Clinton'ın kızı Chelsea Clinton da fotoğrafa, "Barbarca ve yanlış".

Bakan Kılıç Milli Sporcuları Ziyaret Etti