Cumartesi, 21 Ekim 2017
Latest news
Main » Tunceli'de EYP patladı, küçükbaş hayvanlar telef oldu

Tunceli'de EYP patladı, küçükbaş hayvanlar telef oldu

04 Haziran 2017

PKK'lı teröristler, Nazımiye İlçesi yakınlarındaki Kört mezrasında bulunan bir GSM vericisine yerleştirdikleri patlayıcıyı uzaktan kumandayla infilak ettirdi. Patlamada 5-6 hayvanın telef olduğu bildirildi.

Ziraat Türkiye Kupası sahibini buldu: Tribünde olaylar çıktı
Ziraat Türkiye Kupası finalinde Medipol Başakşehir ile Atiker Konyaspor 31 Mayıs Çarşamba günü karşı karşıya gelecek. Ligi 2. sırada bitirecek olan Medipol Başakşehir , Aykut Kocaman'ın öğrencileri Konyaspor ile finalde karşılaşıyor.

"Olay bölgesinde gerekli çalışmalarını yapan güvenlik güçlerimize terör örgütü mensuplarınca saldırı girişimi olmuş, güvenlik güçlerimizin anında karşılık vermesiyle kısa süreli çatışma yaşanmıştır".

Ünlü komedyen ABD'yi salladı: Trump'ın kesik başıyla poz verdi!
En küçük oğlu Barron'ın henüz 11 yaşında olduğunu ve bu görüntüden etkilendiğini söyleyen Trump , Kathy Griffin'e " hasta " dedi. Trump'ın 2016 seçimlerindeki Demokrat rakibi Hillary Clinton'ın kızı Chelsea Clinton da fotoğrafa, "Barbarca ve yanlış".

Tunceli'de PKK'lı teröristlerin GSM şirketine ait vericiye bombalı saldırı düzenlemesinden sonra bölgede inceleme başlatan askerlere ateş açıldı ve çatışma çıktı. Kaçan teröristleri etkisiz hale getirmek için bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldı.

Markafoni'den sonra Amazondan da flaş karar! BuyVip kapatılıyor!
Geçtiğimiz Nisan ayından bu yana kapanacağı konuşulan, Almanya , İspanya ve İtalya'da faaliyet gösteren BuyVip servisi Amazon'un açıklamasına göre bugün kapatılacak.

Patlama sonrasında yapılan incelemede küçükbaş hayvanların telef olduğunun belirlendiği aktarılan açıklamada, bölgedeki telefon hatlarının da zarar gördüğünün tespit edildiği kaydedildi. "İlimizde terörist unsurların bulunmasına ve etkisiz hale getirilmesine yönelik çalışmalara azim ve kararlılıkla aralıksız devam edilmektedir".

Tunceli'de EYP patladı, küçükbaş hayvanlar telef oldu