Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Galatasaray'dan ayrılan Podolski'den giderayak Volkan Demirel'e gönderme

Galatasaray'dan ayrılan Podolski'den giderayak Volkan Demirel'e gönderme

05 Haziran 2017

Galatasaray İkinci Başkanı Cengiz Özyalçın, Podolski'ye verdiği emeklerden dolayı teşekkür ederken, sarı-kırmızılı ekibin kaptanı Selçuk İnan ve kaleci Muslera da plaket aldı. Yıldız oyuncu, maç sonrası basın toplantı odasına gelerek pastayı kesti.

Google Chrome'a Reklam Engelleyicisi Gelecek
Önümüzdeki yıl Chrome tarayıcısına rahatsız edici reklamları filtreleyen bir reklam engelleyici adapte edilecek. Kullanıcıların adeta kâbusu haline gelen internet reklamları için Google , harekete geçtiğini duyurdu .

Podolski sosyal medya Volkan Demirel paylaşımıGalatasaray'dan Vissel Kobe'ye transfer olan ve Atiker Konyaspor karşısında son maçına çıkan Lukas Podolski'den gider ayak Volkan Demirel'e sosyal medyayı sallayan bir gönderme geldi. O da duygusaldı. Geldiğimden bu yana bana çok iyi davrandılar. Onları seviyorumbu çok önemliydi. Ama ben bir çay tiryakisiyim. Daha tatilimi burada yapacağım. "Japonya'ya gittikten sonra da buraya gelip çay içeçeğim." dedi.

Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü'nde neler oluyor?
Ankara Üniversitesi ve nice üniversitede solcu gruplar, PKK'lı gruplar, İslamcı gruplar ve ülkücü gruplar kamplaşıyor. Odatv'nin okul içerisinden edindiği bilgilere göre Ankara emniyeti söz konusu saldırının istihbaratını almıştı.

Diyarbakır'a bağlı 10 köyde sokağa çıkma yasağı
Diyarbakır'dan son dakika haberi! Diyarbakır Valiliği , Kulp İlçesine bağlı 10 köyde sokağa çıkma yasağı ilan etti. Konuyla ilgili Diyarbakır valiliğinden detaylı bir açıklama geldi.

Galatasaray'dan ayrılan Podolski'den giderayak Volkan Demirel'e gönderme