Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Volkan: Fenerbahçe, Aykut hoca ile bütünleşecektir

Volkan: Fenerbahçe, Aykut hoca ile bütünleşecektir

05 Haziran 2017

Spor Toto Süper Lig'in son haftasında deplasmanda Adanaspor'u 3-1 yendikleri maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamada bulunan Volkan Demirel, daha önce Aykut Kocaman ile keyifli bir şekilde çalıştığını dile getirerek, "Aykut hoca, Fenerbahçe'nin içinden gelmiş, Fenerbahçe'yi en iyi bilen ve onunla büyüyen bir hocadır". Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, Adanaspor maçının ardından önümüzdeki sezon takımda kalıp kalmayacağıyla ilgili sorulara yanıt verdi. "İnşallah ilerleyen yıllarda istenilen Fenerbahçe sahaya yansır ve istenilen oyun oynanır ve Fenerbahçeliler mutlu olur." değerlendirmesinde bulundu. Ancak Fenerbahçe Basketbol Takımı, çok büyük bir başarı elde etti. Onların Avrupa Şampiyonluğunu tebrik ediyorum. Futbolda şöyle bir şans var, her sene yeni bir şans doğuyor. Onunla çalışmak her zaman benim adıma zevkliydi. Aykut hocadan başkası da şu durumda daha iyisi olmazdı. "Aykut hocanın gelmesine sevindiğimi ve taraftar desteğiyle her türlü işi yapabileceğini ve her başarıyı alabileceğine inanıyorum." dedi.

Bakan Kılıç Milli Sporcuları Ziyaret Etti
Ankara'dan Bilecik'e gelen Bakan Akif Çağatay Kılıç ilk olarak Söğüt İlçesinde Ertuğrulgazi Türbesini ziyaret etti. Bu sene aldığımız bir kararla inşallah önümüzdeki yıldan itibaren Söğüt'ü bu program içine dahil edeceğiz.

Tecrübeli kaleci, sona eren sözleşmesiyle ilgili olarak, "Kaleci transferi illaki yapılacaktır". Ben "Neden geldi? Neden gitti?" diyen bir adam değilim.

Süper Lig'de kalan Bursaspor şehre döndü
Ligin son haftasında Trabzon deplasmanında 1-0 geriye düştüğü maçtan 2-1 galip ayrılan Bursaspor kümede kaldı. Bursaspor'un kümede kalması adına kritik önem taşıyan karşılaşmada gol perdesi uzun süre açılmadı.

"Dünyanın en iyi kalecisi de gelse". Benim sözleşmeme gelince de; benim sözleşmem teferruattır. Ben Fenerbahçe ile görüştüğümde para telaffuz etmemişimdir. Her zaman büyüklerimizin dediğiyle birlikte hareket ettim. "Şimdi sezon bitti ve bana derlerse ki, Volkan gel burayı imzala, ben zaten gönülden Fenerbahçeliyim ve seve seve imzalarım." diyerek sözlerini noktaladı.

Afrika'dan ithal edilen otomobile ek vergi geldi
Ancak Türkiye'ye ithal edilecek otomobillere getirilecek ek vergi şu an için sadece Mercedes-Benz Türk'ü etkiliyor. Resmi Gazete'de yayımlanmış olan bu ilave vergiden etkilenmiş olan tek firma ise Mercedes oldu.

Volkan: Fenerbahçe, Aykut hoca ile bütünleşecektir