Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » Erdoğan ile Putin telefonda görüştü

Erdoğan ile Putin telefonda görüştü

07 Haziran 2017

Görüşmede Katar krizi de ele alındı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arap ülkelerinin Katar'a yaptırım uygulaması kararıyla ilgili olarak Rusya Devlet Başkanı Putin'le telefonda görüştü.

Göztepe İzmir'e Döndü. Başkan Sepil, Vural Ve Kaptan Murat'tan Açıklamalar
Antalya'da oynanan final maçını izlemeye giden Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu da maç sonu büyük bir sevinç yaşadı. Eskişehirspor'un golünden sonra tribünlerden atılan meşaleler nedeniyle hakem Ali Palabıyık, oyunu dördüncü kez durdurdu.

DHA'nın haberine göre Kremlin basın sözcülüğünden yapılan açıklamaya göre, Türk tarafının isteğiyle gerçekleşen telefon görüşmesinde Erdoğan ile Putin, Katar meselesini ele aldılar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin bir telefon görüşmesi yaptı. Görüşmede Katar krizini ele alan iki liderin tarafların uzlaşmacı bir tavır sergilemeleri gerektiği üzerinde durduğu öğrenildi.

Volkan: Fenerbahçe, Aykut hoca ile bütünleşecektir
Tecrübeli kaleci, sona eren sözleşmesiyle ilgili olarak, "Kaleci transferi illaki yapılacaktır". Ben "Neden geldi? Neden gitti?" diyen bir adam değilim. " Dünyanın en iyi kalecisi de gelse ".

Kremlin açıklamasında yapılan telefon görüşmesinde Basra Körfezi bölgesinde barış ve istikrarı korumanın öneminin vurgulandığı belirtildi. "Ortadoğu'daki şiddetli krizin, terör tehdidiyle mücadele konusunda uluslararası toplumunun uyum içinde ve sıkı bir koordinasyon ile hareket etmesini gerektirdiği vurgulandı." ifadelerine yer verildi. Liderler Suriye'de güvenlik bölgesinin kurulmasına dair anlaşmanın en kısa sürede gerçekleştirilmesi dahil olmak üzere Suriye krizinin çözümünde ortak çabalara devam edilmesinde anlaşıldı.

Muş, Suluca Kırsalında Çatışma: 4 Güvenlik Korucusu Yaralandı
Ancak alıntılanan haber veya yazının bir bölümü, alıntılanan haber veya yazıya aktif link verilerek kullanılabilir. Muş Valiliği bir süre önce terör operasyonlarının devam ettiği bölgelerde sokağa çıkma yasağı ilan etmişti.

Erdoğan ile Putin telefonda görüştü