Pazar, 22 Ekim 2017
Latest news
Main » FETÖ'den gözaltına alınan Metropoll Araştırma'nın sahibi Özer Sancar hakkında karar

FETÖ'den gözaltına alınan Metropoll Araştırma'nın sahibi Özer Sancar hakkında karar

07 Haziran 2017

Tekirdağ'da, Fetullahçı Terör Örgütü ve Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY) "üniversite yapılanmasına" yönelik soruşturma kapsamında, Ankara'da gözaltına alınan araştırma şirketi sahibi Özer Sencar, Tekirdağ'a getirildi.

Meryem Uzerli ve Adebayor aşk mı yaşıyor?
Uzun süredir aradığı aşkı bulamayan Meryem Uzerli ve Medipol Başakşehir'in dünya yıldızı Emmanuel Adebayor Instagram'da takipleşmeye başladı. Önce Emmanuel Adebayor Meryem Uzerli'yi takibe aldı.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversite'sine yapılan FETÖ operasyonunda gözaltı sayısı 36'ya yükselirken, bu kapsamda NBA'da oynayan Basketbolcu Enes Kanter'in babası Prof.

Muş, Suluca Kırsalında Çatışma: 4 Güvenlik Korucusu Yaralandı
Ancak alıntılanan haber veya yazının bir bölümü, alıntılanan haber veya yazıya aktif link verilerek kullanılabilir. Muş Valiliği bir süre önce terör operasyonlarının devam ettiği bölgelerde sokağa çıkma yasağı ilan etmişti.

Namık Kemal Üniversitesi'ne yönelik düzenlenen 'FETÖ/PDY' soruşturmasında, Sencar dahil 37 kişi gözaltında. Ankara'daki işlemlerinin ardından Sencar, Tekirdağ'a getirilerek ifadesi için Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Türk milletinin aklıyla alay edercesine inkar ediyorlar
Adalet Bakanı Bozdağ, Türkiye Noterler Birliğinde düzenlenen Türkiye Noterler Birliği Olağan Genel Kongresi'ne katıldı. Fetullahçı Terör Örgütü bugüne kadar gördüğümüz terör örgütlerine yöntem, yapı, işleyiş olarak benzemiyor.

Özer Sencar'ın gözaltına alınmasını ilk olarak ailesi Twitter adresinden "Özer Sencar göz altına alınmıştır". Sebep ve mahiyetini biz de henüz tam olarak bilememekteyiz.Sürecin en kısa sürede sonuçlanmasını umuyoruz.

FETÖ'den gözaltına alınan Metropoll Araştırma'nın sahibi Özer Sancar hakkında karar